کارگاه انسانم آرزوست! با حضور دکتر سرلک برگزار شد
کارگاه انسانم آرزوست! با حضور دکتر سرلک برگزار شد

كارگاه انسانم آرزوست! با حضور دكتر سرلك برگزار شد 


به گزارش معاونت فرهنگي دانشگاه، كارگاه انسانم آرزوست! ، با حضور استاد حجت‌الاسلام سرلك در محل سازمان مركزي دانشگاه سالن شورا چهارشنبه 12 آذر شاهد حضور حداكثري اعضاي هيئت‌علمي دانشگاه بود.
عضو هيئت‌علمي دانشگاه هنر، با نگاهي گذرا بر خودشناسي در اديان مختلف و اعمال عبادي بدوي تا مدرن جهان به بررسي ادبيات خودشناسي در اسلام و ديگر مذاهب پرداخت. كلام شيواي اين سخنران و كارشناس صداوسيما، به همراه شركت اساتيد دانشگاه در بحث و تبادل‌نظر، كارگاهي پويا و مخاطب پسند ايجاد كرد.

كارگاه‌هاي آموزشي فرهنگي معاونت فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي تهران: 
فرهنگ اصلي‌ترين عامل حفظ و تقويت هويت جامعه شناخته مي‌شود. دانشگاه به‌عنوان مكاني كه مجموعۀ سرمايه انساني ارزشمند از نخبگان را در خود جاي‌داده، در اين هويت، بخشي مهم و به سزايي رادار است. تلاش‌هاي متعددي براي تعالي اين تفكر و ايجاد بستر پرورشي مناسب در محيط دانشگاه علوم پزشكي تهران صورت گرفته است تا محيط چند ظرفيتي كه در آن دانشگاه علاوه بر انتقال علم به جنبه‌هاي ارزشي، تعامل بين فراگيرنده، معلمان و اخلاق توجه كند، ايجاد شود.
در اين زمينه برنامه‌هاي مناسبي در دانشگاه تدارك ديده‌شده‌اند كه مي‌تواند منشأ اعتلاي فرهنگي باشند كه يكي از آن‌ها كارگاه‌هاي آموزشي فرهنگي ويژه اعضاي هيئت‌علمي دانشگاه است. اين كارگاه‌ها در قالب دوره‌هاي سه‌ماهه برگزار مي‌شوند و اساتيد هيئت‌علمي دانشگاه‌ها مي‌توانند با ثبت‌نام تلفني در اين كارگاه‌ها حضور پيدا كنند.

   1393/9/17 08:42     
  
تعداد بازدید :  437