تبریک مدیر سازمان های مردم نهاد دانشگاه به مناسبت روز جهانی NGO
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت فرهنگی، دکتر خسروانی مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه به مناسبت 27 فوریه ( 9 اسفندماه ) روز جهانی سازمان های مردم نهاد (سمن) پیام تبریکی به شرح ذیل ارسال کرد:
27 فوریه هر سال ( 9 اسفندماه ) روز جهانی سازمان های مردم نهاد (سمن) با هدف الهام بخشیدن مردم به فعالیت بیشتر در این سازمان ها، تشویق و تعامل بهتر بین سازمان های غیردولتی، بخش دولتی و خصوصی و گامی کوچک برای پاسداشت تلاش ها و دستاوردهای سازمان های مردم نهاد فعال در نقاط مختلف جهان است.
در میهن عزیز ما ایران نیز تاکنون نزدیک به 20 هزار سمن در بخش های مختلف  سلامتی، فرهنگی و گردشگری، اجتماعی، زنان و کودکان و غیره فعالیت می کنند. از آنجا كه نهادهاي مردمي به طور روزمره با مردم سروكار دارند و برنامه ريزي منظمي براي آمادگي و تجهيز خود دارند، مي توانند در مواقع بحران، نيروي انساني، امكانات و افراد متخصص را به سرعت بسيج كنند و با استفاده از مهارت هاي آنان در مدت زمان اندک به آسيب ديدگان ياري رسانند. همين ويژگي هاي سازمان هاي مردم نهاد، گروه های داوطلب و بسیجی در زمان جنگ، زلزله، سیل و بیماری کرونا و دیگر بحران ها درکشور به نجات و ياري آسیب دیدگان منجر شد، ما نیز شایسته است  با کسب دانش بیشتر در مورد روز جهانی NGO این روز را جشن بگیریم و سعی کنیم از همه آنها که به دلیل آنکه درجامعه ما فداکارانه تلاش می کنند، تقدیر و تشکر نماییم.
لذا اینجانب به نمایندگی از دانشگاه علوم پزشکی تهران این روز بزرگ و مبارک را به تک تک اعضای سازمان های مردم نهاد و تمام نمایندگان مشارکت های مردمی واحدهای تابعه دانشگاه و همه داوطلبان، واقفین و خیرین که با شور و عشق تلاش می کنند تا این دانشگاه بزرگ، خدمات خود را در عرصه های مختلف بهداشتی و درمانی، پژوهشی و دانشجویی، بهتر از پیش ارائه نماید تشکر کنم. قطعا ما نیز با سازماندهی درست، تسهیل امور، صداقت، شفافیت و تعهد کاری، خواهیم توانست اعتبار و اعتماد لازم را برای جلب حداکثری مشارکت های مردمی برداریم.
دکتر مسعود خسروانی، مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه

   1399/12/9 12:30     
  
تعداد بازدید :  516

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: