عقد تفاهم نامه همکاری با مجمع خیرین سلامت استان تهران
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، نشست مشترک جمعی از مسئولین دانشگاه و بیمارستان و اعضای هئیت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران سه شنبه 29 خرداد در بیمارستان روزبه برگزار شد.
هدف از این  نشست که  به همت مدیر بیمارستان روزبه برگزار شد در خصوص ساخت درمانگاه‌های سرپایی برای بیماران روان بود.
در ابتدای جلسه آیاتی از کلام‌ الله مجید توسط آقای دکتر نیکنام نایب‌رئیس هیئت ‌مدیره مجمع خیرین سلامت تلاوت  شد، ایشان ضمن تلاوت سوره مبارکه والعصر به تفسیر آن مبنی بر تأکید خداوند به کسب صالحات و باقیات مردم در زندگی دنیوی اشاره نمود و گفت بی‌پناه‌ترین بیماران ، بیماران روان هستند.
دکتر نقوی رئیس بیمارستان روزبه تاریخچه‌ای از تأسیس بیمارستان و روند توسعه  و ارتقاء ارائه خدمات در بیمارستان را بیان کرد و گفت بی پناه ترین بیماران، بیماران اعصاب و روان هستند و ارائه خدمت به این بیماران اهمیت زیادی دارد، 10% از کلیه تخت‌های هر بیمارستان بایستی به بخش روان اختصاص یابد.
دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه با اشاره به این نکته که بر اساس قانون باید ده درصد از تختهای بیمارستانی به بیماران اعصاب و روان اختصاص یابد، حضور مجمع خیرین سلامت استان تهران و خیرین را در این جمع منشأ خیر و برکت جهت دستیابی به اهداف بلندمرتبه بخش سلامت روان دانست و ابراز امیدواری نمود در این زمینه شاهد پیشرفتهای چشمگیری باشیم .
دکتر توانا مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان تهران نیز اظهار امیدواری کرد که این پروژه ظرف مدت 18 ماه به بهره‌برداری برسد و آمادگی مجمع و خیرین (جناب آقای زر کامی و سرکار خانم عرب) را در خصوص ساخت این درمانگاه اعلام نمود.  

 
گزارش : سعادت
 
   1397/3/30 12:22     
  
تعداد بازدید :  422