برگزاری منظم و هفتگی کارگاه های ارتقای فرهنگی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها
  به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، کارگاه های ارتقای فرهنگی اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ها، در محل این معاونت به صورت هفتگی و منظم برگزار می شود. این کارگاه ها که از ابتدای تشکیل معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه و با توجه به مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی و قابلیت ارائه امتیازات به کمیسیون ماده ی 1 ارتقاء، چند سال است که به صورت منظم و هفتگی با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های مختلف برگزار می شوند، نقش مهمی در ارتقای فضای فرهنگی دانشگاه داشته اند.
کارگاه‌های ارتقای فرهنگی اعضای هیئت‌علمی هر چهارشنبه با توجه به نیازسنجی و نظرسنجی‌های انجام‌شده و ارزیابی نسبت به فضای عمومی جامعه و همچنین مقتضیات زمان در محل سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شوند.
ازآنجاکه اساتید مدعو سخنران این کارگاه‌ها از میان بهترین سخنرانان و اساتید دانشگاهی ایران در حوزه‌های تخصصی انتخاب می‌شوند و برگزاری کارگاه‌ها به‌صورت منظم در محل و زمان مطلوب انجام می‌پذیرد، استقبال خوب اساتید هیئت‌علمی دانشگاه‌های مختلف را به دنبال داشته است.
لازم به ذکر است تمامي کارگاه ها روز چهارشنبه هر هفته از ساعت 14 لغايت 15:30 در محل سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس: بلوار کشاورز، خیابان ایتالیا(تقاطع خیابان قدس)، ساختمان شفا، طبقه ی همکف برگزار می شوند.
جدول دوره هاي آموزشي- فرهنگي آذر ماه سال 1396 جهت استحضار اساتيد محترم به شرح ذیل است.
تاريخ شروع ثبت نام:  از روز شنبه 27/08/96  تا تکمیل ظرفیت،  ثبت نام فقط از طريق تلفن شنبه تا سه شنبه از ساعت 9:30 لغایت 15 انجام مي شود.
شماره تلفن : 42910302   آقای میری
مهم : داشتن شناسة آموزشي(بعد از اولین تماس صادر می شود) و ثبت نام برای شرکت در کلیه کارگاه ها الزامی است. (در صورت عدم ثبت نام با وجود حضور در کارگاه، گواهی صادر نمی شود)


رديف عنوان دوره نام استاد تاريخ دوره مکان
1 انسان شناسی مقدمه تربیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر جمشید معصومی 1/9/96 سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی
2 قواعد تکامل انسان در دنیا حجت الاسلام والمسلمین دکتر جمشید معصومی 22/9/96 سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی
3 موازنه نقش های خانوادگی و شغلی زنان خانم دکتر فاطمه قاسم پور 29/9/96 سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی
 
   1396/8/27 12:25     
  
تعداد بازدید :  309

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: