عیادت از جانبازان قطع نخاعی در آسایشگاه ثارالله به همت معاونت فرهنگی دانشگاه
عیادت از جانبازان قطع نخاعی در آسایشگاه ثارالله به همت معاونت فرهنگی دانشگاه
عيادت از جانبازان قطع نخاعي در آسايشگاه ثارالله به همت معاونت فرهنگی دانشگاه

به گزارش معاونت فرهنگی دانشگاه، دوشنبه 20 بهمن تنی چند از همکاران معاونت فرهنگی دانشگاه به همراه جمعي از رابطین فرهنگی، مداحان و کارکنان علاقه‌مند، به عيادت از جانبازان سرافراز دفاع مقدس در آسايشگاه ثارالله پرداختند.
اين ديدار روحاني كه شروعی بر انجام این نوع از عیادت‌ها خواهد بود، آینه‌ای تمام‌عیار از خلوص و ارادت کارکنان دانشگاه نسبت به اسوه‌های صبر و استقامت بود.
ديدار با جانبازان قطع نخاعي كه براي دين و وطن تمام وجود خود را نثار كردند و همچون شمعي هنوز در مقابل چشمان ما نشان‌دهنده ارزش استقامت در برابر متجاوز و پايداري براي دين و ايمان هستند، بسيار زيبا و معنوي برگزار شد.
انجام این دیدار به‌صورت گسترده‌ای در سطح دانشگاه اطلاع‌رسانی شد و صبح روز دوشنبه ساعت 8:30 از مقابل ساختمان شفا اتوبوس زائران شهدای زنده‌ی امروز روزگار ما به سمت آسایشگاه ثارالله حرکت کرد.
جانبازان با ديدن کارکنان دانشگاه و حضور ساده و بی‌آلایش آن‌ها كه به همراه هدیه‌های ناقابل شرف حضور در مقابل اين بزرگواران را داشتند، بسيار خوشحال شده و خیلی صمیمی و با روی باز استقبال کردند.
جمعي از کارکنان مدت‌ها با بعضي از جانبازان صحبت می‌کردند، خاطرات را بازگو می‌کردند درس اخلاق می‌گرفتند و شيريني اين لحظات را در ذهن خود براي هميشه ثبت كردند.
از جانبازان قطع نخاعي آسايشگاه ثارالله قول گرفتيم كه در برنامه‌های آتي دانشگاه از حضور پربرکتشان بهره‌مند باشيم و مدیریت امور فرهنگی دانشگاه نیز نهایت همکاری خود را در اجرای این‌گونه از بازدیدها اعلام کرد.
ضمنا در صورتی که همکاران (بصورت خانوادگی یا گروهی) قصد عیادت از جانبازان گرانقدر آسایشگاه ثارالله (ع) را دارند می توانند به صورت تلفنی وقت ملاقات را هماهنگ نمایند.    تلفن:    22417275 -22417284 الی 6                          وب سایت: www.janbazansavalh.org 


خبرنگار: رضا رئیسی
عکاس: سید محمد حسین میری

   1393/11/25 09:09     
  
تعداد بازدید :  328