چهارمین کارگاه آموزشی مداحان دانشگاه برگزار شد
چهارمین کارگاه آموزشی مداحان دانشگاه برگزار شد
چهارمين كارگاه آموزشي مداحان دانشگاه برگزار شد

به گزارش معاونت فرهنگي دانشگاه، استاد مصطفي فاطميان، در ادامه سرفصل‌هاي ارائه‌شده در كارگاه‌هاي ويژه مداحان دانشگاه، در كارگاه چهارم آموزشي، تمرين سولفاژ و صداسازي را ارائه كرد و مداحان دانشگاه در اين كارگاه به تمرين پرداخته نقاط ضعف و قوت ايشان شناخته شد.
كارگاه چهارم آموزشي مداحان دوشنبه 6 بهمن‌ماه در محل معاونت فرهنگي دانشگاه، واقع در ساختمان شفا از ساعت 9 الي 12 برگزار شد. در اين كارگاه رباعيات و اشعار ارائه‌شده در سايت معاونت فرهنگي طبق برنامه قبلي، توسط مداحان اجرا شد و تمامي بزرگواران مداح با يك رباعي، مرثيه مدح و توسل و نوحه حضرت زهرا(سلام‌الله عليها) ارائه مهارت كردند.
در ادامه كارگاه تمرين صداسازي و سولفاژ صدا از مواردي بود كه موردتوجه مداحان بزرگوار دانشگاه قرار گرفت و به اذعان اكثريت، آنچه ذاكرين بزرگوار در مراكز تابعه دانشگاه، در مدت سه سال گذشته با حضور ماهيانه در همايش‌ها و دريافت جزوات و كتب كسب كرده‌اند، در اين سلسله كارگاه‌هاي آموزشي به مرحله عملياتي و اجرايي رسيده و در ارتقاي سطح دانش علمي عملي ذاكرين اهل‌بيت عليهم‌السلام نقش به سزايي را داشته است.
شايان‌ذكر است به همت معاونت فرهنگي دانشگاه در طرحي كم‌سابقه مداحان دانشگاه در مراكز تابعه شناسايي‌شده و بر اساس زمان‌بندي تدوين‌شده در كارگاه‌هاي ويژه آموزش‌هاي لازم را دريافت مي‌كنند تا ضمن ارتقاي فضاي فرهنگي دانشگاه بر اساس مقتضيات زمان، مداحان قديمي ارتقاء و مداحان جديد نيز پرورش بيابند.
 بزرگواران مداحي كه از كارمندان دانشگاه بوده و از حضور گران‌قدرشان در مراسم مختلف دانشگاه استفاده مي‌شود مي‌توانند براي حضور و استفاده از اين كارگاه‌ها با شماره 42910304 تماس بگيرند.


خبرنگار: رضا رئيسي
عكاس: سيد محمدحسين ميري
   1393/11/11 11:57     
  
تعداد بازدید :  391