کارگاه آموزش، آرامش، موفقیت با حضور دکتر انوشه
کارگاه آموزش، آرامش، موفقیت با حضور دکتر انوشه، روانشناس و استاد دانشگاه شهید بهشتی
كارگاه آموزش، آرامش، موفقيت با حضور دكتر انوشه، روانشناس و استاد دانشگاه شهيد بهشتي

به گزارش معاونت فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي تهران، دكتر انوشه چهارشنبه 9 مهرماه در محل سختمان مركزي دانشگاه، سالن شورا زواياي مختلف كار آموزشي را در كارگاهي به نام آموزش، آرامش، موفقيت بررسي و راهكارهايي مؤثر را ارائه نمود.
حضور حداكثري اساتيد دانشگاه در اين كارگاه نشان از اهميت فرآيند آموزش و تربيت هم در بعد خانواده و هم در بعد رده‌هاي دانشگاهي  داشت و تا مدت‌ها بعد از كارگاه اين اشتياق در قالب تبادل‌نظر و پرسش و پاسخ ادامه يافت.
دكتر انوشه كه قالب‌هاي مختلف تربيتي را با مثال‌هاي نغز و ارائه حكايت‌ها و اشعار زيباي بزرگاني همچون مولوي، ابن يمين و ...با همبستگي بي‌نظير كلامي و مفهومي ارائه مي‌كند، سال‌هاست كه محبوب نظر علاقه‌مندان به مسائل تربيتي و مرجع پاسخ به سوا لات بسيار جوانان و نسل جديد اين مرزوبوم است.
استاد دانشگاه شهيد بهشتي، در ابتداي كارگاه با كليپي مملو از زنده‌بادها كارگاه را آغاز كرد و هدايت كارگاه و ارائه مطالب را به نحوي اداره نمود كه زنده‌باد اساتيد را نثار خود كرد.
به زودي صوت و فيلم اين كارگاه روي سايت معاونت فرهنگي دانشگاه قرار خواهد گرفت.
كارگاه‌هاي آموزشي فرهنگي ويژه اعضاي هيئت‌علمي دانشگاه در مقاطع سه‌ماهه و به‌صورت فصلي با حضور اساتيد منتخب كشوري برگزار مي‌شود و اساتيد بزرگوار عضو هيئت‌علمي دانشگاه‌ها مي‌توانند از اين كارگاه‌ها بهره‌مند شوند.
ثبت‌نام در اين كارگاه‌ها تنها از طريق تلفن و با شماره    42910302  (مهندس ميري) صورت گرفته و براي اساتيد دانشگاه علوم پزشكي تهران رايگان است.


   1393/7/12 10:19     
  
تعداد بازدید :  2324