کارگاه سبک زندگی
کارگاه سبک زندگی در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد
بسمه  تعالي

به گزارش روابط عمومي معاونت فرهنگي دانشگاه كارگاه سبك زندگي شنبه 17/3/92 در محل سالن G6 سازمان مركزي با حضور حداكثري اعضاي هيات علمي و ارائه خانم دكتر نيلچي برگزار شد.
 استاد نيلچي، از اساتيد دانشگاه و صاحب نظر در حوزه هاي  مختلف اجتماعي در اين كارگاه دوساعته ضمن ارائه تعريفي شفاف از مقوله سبك زندگي، اجرايي كردن و عملياتي نمودن مدلهاي مختلف كامل و صحيح از اين موضوع را بيان نمود. وي  با تاكيد بر اهميت تلاش گروه نخبه جامعه در هدايت جوانان به مسير صحيح سبك زندگي، اعضاي هيات علمي و تلاش ايشان را به عنوان   افرادي  دانشمند و فرهيخته بسيار مثمر ثمر خواند و محيطهاي دانشجويي  و جوان را متاثر از رفتار معلمان و اساتيد دانست.
در ادامه برنامه استاد نيلچي با ارائه مدلها و نمونه هاي متنوع و ملموس از رفتارهاي نابهنجار و مشكلات اجتماعي در دسترس، راهكارهايي را براي مواجهه با شرايط مختلف و افراد با ديدگاههاي متفاوت بيان نمود.
حضور فعال اعضاي هيات علمي در پرسش و پاسخ و تبادل نظر با استاد نيلچي در موارد مختلف مبتلا به جامعه و قشر دانشگاهي، حتي مدتها پس از اتمام زمان مقرر كارگاه، نشان از اهميت نوع سبك زندگي و راهكارهاي عملياتي كردن آن  در زندگي فردي و احتماعي براي اساتيد دانشگاه داشت.
به همت مديريت امور فرهنگي دانشگاه، كارگاههاي فرهنگي در موضوعات مختلف و با كيفيت بالا هر هفته و با حضور اساتيد  برجسته، نخبه  و مشهور برگزار مي شود.

   1393/3/18 10:18     
  
تعداد بازدید :  962