اولین جلسه ستاد اقامه نماز باحضور معاون فرهنگی دانشگاه
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه اولین جلسه ستاد اقامه نماز شنبه 14  تیر 99 در محل سالن شورای معاونت فرهنگی با حضور حداکثری اعضاء  برگزار شد.
ابتدا دکتر عبدالرحمان رستمیان معاون فرهنگی دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت ایام ولادت هشتمین امام شیعیان علی بن موسی الرضا علیه السلام و خوش آمد گویی به حضار از مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز خواست تا گزارشی از فعالیت ها و پایش برنامه عملیاتی سال 1388 ارائه دهد و در ضمن ارائه گزارش به نقاط قوت و ضعف برنامه ها اشاره شد و قرارشد تا با برگزاری کمیته ای متشکل از نهاد رهبری، معاونت دانشجویی و معاونت فرهنگی مسئولیت هریک از راهبردها و اقدامات برای سال آینده به واحد مربوطه واگذار شود. دکتر رستمیان گفت شایسته است پروتکل های قوی و علمی تدوین شود تا با رعایت کامل، همچنان نماز جماعات را داشته باشیم. هیات امناء مساجد و شوراهای فرهنگی در این دوران خوب است به سراغ همکارانی که در مبارزه با کرونا فعالیت داشته و دارند رفته و از آنان به طور ویژه تقدیر و تشکر نمایند.
وی گفت: مسئولین فرهنگی واحدها افرادی توانمند، دلسوز و مشتاق انتخاب شوند تا با همدلی و خیرخواهی فرهنگ احترام به همکار، بیمار و دیگران را اشاعه دهند وبدین ترتیب پیشرفت در کارها بیشتر، خطاها کمتر وبه فضل خدا و همت همکاران این فرهنگ نهادینه شود.
در ادامه هریک از حضار به بیان نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی هرچه بهتر عمل کردن ستاد اقامه نماز پرداختند که از جمله نظرات، لحاظ کردن مباحث فرهنگی واحدها در اعتبار سنجی، تقدیر از خادمان برگزیده، ارتباط گرفتن مناسب وموثر با جامعه هدف در کنار تقویت شبکه های اجتماعی و همچنین فعال کردن کرسی های نظریه پردازی، بود.
خبر:اشتیاقی
عکس: میری
                                                                                
   1399/4/16 08:46     
  
تعداد بازدید :  99