عطر نماز جماعات دوباره در دانشگاه جاری شد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی با حفظ رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی با فراخوان ائمه جماعات از طرف دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه عطر و بوی نماز جماعات  دوباره بیمارستان ها، دانشکده ها، ستاد و خوابگاهها را فرا گرفت.
محمود اشتیاقی مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز دانشگاه گفت: الحمدالله تمامی 75 نمازخانه ی دانشگاه تجهیز ودر حال حاضر 45 مسجد و نمازخانه ی فعال در امر اقامه نماز جماعت داریم که به طور مستمر  از طریق معاونت فرهنگی و نهاد رهبری پایش می شوند و چنانچه ملزوماتی احتیاج داشته باشند با درخواست اتوماسیونی تقدیم نماینده های معرفی شده از طرف آنها می شود.
اشتیاقی گفت: ستاد اقامه نمازدانشگاه علوم پزشکی جزو برترین ها در دستگاه های اجرایی استان بوده ومسئولان این ستاد طی حکمی از ستاد اقامه نماز استان تهران مسئول بازنگری از فعالیت های سازمان انتقال خون و ییمه سلامت شدند.
وی گفت: تقریبا تمامی برنامه هایی که طی توافق نامه ای بین وزرات بهداشت و ستاد اقامه نماز استان امضا شده بود به غیر از تقدیر از خادمان نمازکه به علت پیدایش ویروس کرونا به تعویق افتاد، انجام شد ودر سامانه سجاده بارگزاری شد.
امیدواریم با اتمام شیوع ویروس کرونا در اولین فرصت بتوانیم به نحوی شایسته از خادمین نماز از میان اساتید، دانشجویان و کارمندان تجلیل و تقدیر به عمل آید.
خبر: اشتیاقی


   1399/3/19 14:35     
  
تعداد بازدید :  50

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: