برگزاری جلسه آموزش اصول و فنون مذاکره مشارکت گیری
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، اولین جلسه آموزشی  اصول و فنون مذاکره برای مشارکت گیری توسط دکتر محسن مسعودیان متخصص رفاه اجتماعی، دوشنبه مورخ 29 اردیبهشت 99 با حضور رابط خیرین بیمارستان های شریعتی، سینا، ضیائیان، معاونت امور دانشجویی و سعادت رئیس اداره خیرین و اوقاف دانشگاه برگزار شد.
طبق جلسات برنامه ریزی شده ما بین دکتر مهدی نوروزی مدیر مشارکت های مردمی، دکتر محمد مومنی مشاور فرهنگی هنری معاونت فرهنگی دانشگاه و دکتر محسن مسعودیان مدرس دوره مذکور مقرر شد جلسه ی آموزشی بلند مدتی با عناوین زیر جهت رابطین خیرین واحدهای تابعه به دلیل موقعیت شغلی و شرح وظایف ایشان و نوع ارتباطی که با خیرین و سازمان های مسئولیت پذیر اجتماعی دارند، برگزار شود. که البته به دلیل شرایط حاکم برشهر با وجود بیماری کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی اولین جلسه آن بصورت آزمایشی و با حضور تنها پنج نفر از این عزیزان برگزار شد.
سرفصل های آموزشی این دوره عبارتند از : شناخت ماهیت و انواع مذاکره، راهکارهای عملیاتی مذاکره برای مشارکت گیری اولیه، راهکارهای عملیاتی مذاکره برای حفظ و نگهداشت مشارکت کنندگان، شناخت واقعیت های پیشامذاکره، موقعیت شناسی مذاکره، تیپ شناسی تیم مذاکره کننده یا فرد مذاکره کننده، بسته های پیشنهادی، ضرورت های مذاکره حضوری و مذاکره تلفنی، مراقبت و هشدارهای مذاکره تلفنی، چهار گام مذاکره حضوری مشارکت گیری و نهایتاً بهره برداری تدریجی و دفعی .
در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش مطالب بصورت تئوریک و مستند، برخی از مطالب درقالب کارگاهی و Role Playing برگزار خواهد شد تا همکاران بتوانند با تجسم خود در موقعیت های مشابه بالاترین اثربخشی و بهره وری را داشته باشند.
امید است بتوانیم با آموزش و بکارگیری این اصول و فنون، جهشی قابل توجه و موثر در جذب و جلب مشارکت های مردمی و ارتباطات دوسویه با خیرین برای کمک به نیازمندان در راستای اهداف و سیاست های دانشگاه در عرصه سلامت داشته باشیم.
خبر: سعادت


   1399/3/3 11:15     
  
تعداد بازدید :  55