حضور و حمایت خیرین عرصه سلامت در کنار تیم درمان برای مقابله با کرونا
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، خیران و حامیان عرصه سلامت با حضور و حمایت خود باعث ارتقاء توانمندی نظام سلامت شدند.
با عنایت پروردگار در چند سال گذشته فعالیت‌های خیرخواهانه خیرین گسترش بسیار داشته است و ما هر روز شاهد کمک‌های آن‌ها در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف جامعه بوده ایم. از جمله کمک‌های خیرین ساخت اماکن درمانی، آموزشی و مذهبی بوده است. خیرین نقش بسیاری در کاهش فقر و آسیب های اجتماعی در جامعه داشته و دارند. از این رو مشارکت خیرین و حمایت های ایشان بر نیاز‌های امروز و فردای جامعه از اهمیت سرشاری برخوردار است. نقش خیرین در توسعه سلامت جامعه بسیار موثر بوده است به طوری که تا کنون توانسته ایم با کمک‌ها و مساعدت‌های خیرین بخش مهمی از مشکلات بهداشت و درمان را رفع کنیم و ما شاهد این اتفاق ارزشمند در پایتخت بوده ایم. خیری که با مشارکت در امر سلامت، کمک بسیاری در بهبود وضعیت بهداشت و درمان کرده است.
به همت و یاری جمعی از خیرین عرصه سلامت دکتر احمد هاشمی، مهندس علی کوه پایه ایها، حاج آقا حمید شاه حسینی، مهندس اصغر روحی و حاج آقا جمال جعفریان مدیر وموسس درمانگاه خیریه عبدالوهاب اولین تجهیزات پزشکی را در روزهای نخستین مقابله با بیماری کرونا برای بهره برداری به بیمارستان امام خمینی برای  بهره برداری اهدا کردند.
امید است با کمک این عزیزان و در کنار ایشان بتوانیم این بیماری را شکست داده و همچون گذشته وحدت و حضورانسانهای نیک اندیش را در عرصه های مختلف کشور در کنار تیم درمان داشته باشیم.
خبر :شعله سعادت


   1398/12/20 08:23     
  
تعداد بازدید :  64

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: