انفاق بسته های تغذیه مناسب حال بیمار به همت خیران عرصه سلامت
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، با همت خیرین و حامیان عرصه سلامت، طرح تقویت روحیه و سلامتی در واحدهای های درمانی دانشگاه آغاز شد.
در این برهه از زمان که مردم ایران با بیماری کرونا در حال مقابله هستند بیماران مبتلا و بستری در مراکز درمانی علاوه بر رنج جسمانی، درد تنهایی و نداشتن همراه را نیز تحمل می کنند.
خیران عزیز کشورمان در این مسیر هم کادر درمان و بیماران را تنها نگذاشته و با انفاق بسته های تغذیه مناسب حال بیمار، به ایشان ثابت کردند به یادشان هستند و برای سلامتی تک تک این عزیزان دعا می کنند.
 به همت و یاری جمعی از خیرین عرصه سلامت آقای مهندس مجید احمدیان از شرکت بهسان پخش دارو در روز شنبه 19  اسفند 98،  (2100)  واحد میوه در بیمارستان امام خمینی و  (1200 ) واحد میوه در مراکز DIC  واقع در میدان راه آهن و همچنین خیر ارجمند خانم مهندس قندی (1400 ) میوه در روز یکشنبه 18 اسفند 98 مصادف با روز پدر و تولد مولای متقیان حضرت علی( ع) بزرگ مرد نیکوکار تاریخ اسلام در بیمارستان امام خمینی (ره) برای سلامتی و تقویت قوای جسمی بیماران و کادر درمان توزیع شد.
امید است با کمک و همدلی این عزیزان بتوانیم این بیماری را شکست داده و با قدرت و توانمندی نیز تمام مردم عزیز کشورمان به سلامت از این بحران عبور کنند.
خبر :شعله سعادت


   1398/12/20 08:20     
  
تعداد بازدید :  64

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: