مصاحبه با مدیر فرهنگی دانشگاه به مناسبت فعالیت های جهادی انجام شده
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، با توجه به شیوع بیماری کرونا مصاحبه ای با دکتر محمد حسین صادقیان مدیر فرهنگی و دبیر ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه ترتیب داده ایم که به شرح زیر می باشد.
- سلام آقای دکتر صادقیان با توجه به اینکه جنابعالی علاوه بر مدیریت امور فرهنگی و دبیری ستادفعالیت جهادی در چند بیمارستان دانشگاه از جمله بیمارستان شریعتی که محل پذیرش بیماران کرونایی است هم مشغول فعالیت هستید بفرمایید در معاونت فرهنگی چه فعالیت هایی در خصوص کمک به کنترل  بیماری کرونا در حال انجام است.
- سلام علیکم؛ اجازه فرمایید قبل از هر چیز از همه همکاران دانشگاهی مخصوصاً کسانیکه در بیمارستان ها ایثارگرانه از بیماران کرونایی مراقبت کرده و در خط اول مبارزه با کرونا مشغول مداوای بیماران هستند تشکر کنم و تشکر دوم من از خانواده های آنها باشد که صبورانه در این شرایط پشتیبان آنها هستند و نیز همه مردم شریف ایران که با رعایت بهداشت و پیشگیری از بیماری، سیستم بهداشت و درمان را حمایت می کنند.
یکی از کارهایی که در  معاونت فرهنگی با همکاری دفتر مشاوره امور زنان و معاونت درمان  پیگیری می شود جذب و ثبت نام داوطلبین حوزه سلامت است که تمایل دارند در بیمارستان ها به بیماران کرونایی ارائه خدمت دهند.
تا الان بیش از 850 نفر ثبت نام و اعلام آمادگی کرده اند که تعدادی از آنها به بیمارستان ها معرفی شده اند و نیاز بیمارستان ها به نیروی انسانی تامین شده است.
داوطلبین می توانند در سایت http://jahadi.tums.ac.ir  (کمپین کنترل بیماری کرونا)  ثبت نام نمایند. در این کمپین علاوه بر ثبت نام داوطلبین از خیرینی هم که تمایل دارند بصورت نقدی یا غیر نقدی همیار تیم های درمانی باشند، ثبت نام می شود .
همچنین خیرین محترم می توانند وجوه خود را به شماره حساب 693227904 بانک ملت شعبه هجرت با شناسه 201989 واریز نمایند تا برای تامین مالی فعالیت های مربوط به کنترل بیماری کرونا از آن استفاده شود.   1398/12/17 16:21     
  
تعداد بازدید :  43

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: