نشست مدیر مشارکت های مردمی با مدیر بیمارستان رازی
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، شنبه 20 بهمن 98 جلسه ای در خصوص توسعه و بهره گیری حداکثری از مشارکت های مردمی و اجتماعی برای حمایت از اولویت ها و نیاز های بیمارستان باحضور دکتر مهدی نوروزی مدیر مشارکت های مردمی دانشگاه و دکتر هادی مخترع مدیر بیمارستان رازی برگزار شد.
در این جلسه ابتدا دکتر مخترع درخصوص پروژه ها و برنامه های عمرانی بیمارستان و مشکلات عدیده در حوزه های مختلف بیمارستان با وجود جمعیت زیاد مراجعه کننده به بیمارستان از سراسر کشور، توضیحاتی را ارائه کرد  و اقداماتی که تاکنون در حوزه جلب مشارکت های خیرین و سایر نهادهای مرتبط انجام یافته  اشاره کرد.
همچنین وجود اصناف مختلف و بازارهای کسب و کار در اطراف بیمارستان را مورد تاکید قرار داد.
در ادامه دکتر نوروزی در خصوص ضرورت جلب حداکثری مشارکت های مردمی و همچنین اصناف متمرکز در منطقه و مسئولیت اجتماعی بانکها و بنگاه های اقتصادی بزرگ از این بیمارستان مرجع پوست کشور با معرفی دقیق و ظریف ابعاد مختلف بیماری های صعب العلاج پوست که شایسته حمایت بی دریغ مردم می باشد را تاکید کرد.
در پایان وی ضمن تاکید بر حضور قوی بیمارستان در همایش تجلیل از خیرین دانشگاه در روز سه شنبه 13 اسفند و معرفی و برقراری ارتباط و تعامل با خیرین حاضر در همایش و جلب مشارکت های آنان، بهره گیری بیشتر از مجمع خیرین سلامت کشور و بنیاد حامیان دانشگاه را از راهکارهای مناسب تامین نیازهای مهم بیمارستان دانست.
خبر: مهدی نوروزی

   1398/11/19 11:47     
  
تعداد بازدید :  39

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: