برگزاری پنجمین جلسه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، پنجمین جلسه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز دانشگاه یکشنبه 30 دی 98 با حضور اکثریت اعضاء این ستاد برگزار شد.
ابتدا دکتر محمد حسین صادقیان مدیر امور فرهنگی دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به حضار از اعضاء تقاضا کرد تا نظرات خود را در خصوص چگونگی انتخاب خادمین برتر نماز، اعم از (اساتید، مدیران، کارکنان و دانشجویان و همه مراکز درمانی و بهداشتی) و همچنین چگونگی و تاریخ برگزاری همایش هیات امناء مساجد و نمازخانه ها  بیان کنند.
در ادامه دکتر رستمیان معاون فرهنگی دانشگاه گفت: با توجه به اهمیت کار هیات امناء مساجد و نمازخانه ها لازم است کارشناسی دقیق انجام شود تا در وقتی مناسب و به شکلی موثر، این همایش و کارگاه آموزشی به بهترین شکل ممکن و هرچه سریعتر انجام شود.
حجت الاسلام و المسلمین غفاری معاون دفتر نهاد رهبری در مقابل نظرات برخی از اعضاء که پیشنهاد ادغام همایش هیات امناء با آموزش سلامت معنوی (احکام نماز بیماران) که در اواخر بهمن ماه برگزار می شود گفت: به نظرم به دلیل حضور حداکثری به خصوص دانشجویان این دو همایش جدا از یکدیگر برگزار شود تا در همایش هیات امناء مساجد، از خادمین نماز و ائمه جماعات دانشگاه و مداحان دانشگاه که هر ساله جلسه تجلیل آنها در آخر سال برگزارمی شود در همین همایش تجلیل شوند.
همچنین پیشنهاد شد تا گروهی در یکی از پیام رسانها برای هیات امناء تشکیل شود تا ضمن ارتباط گیری بیشتر، مسائل آموزشی و کاربردی در حوزه نماز و نمازخانه ها نیز مطرح شود.
خبر و عکس: محمود اشتیاقی


   1398/10/30 14:50     
  
تعداد بازدید :  68