اجلاس سراسری نماز کشور باحضور دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، اجلاس سراسری نماز کشور که سالی یکبار در یکی از استانهای کشور برگزار می شود، امسال نیز پنج شنبه 21 آذر98 در استان گلستان و شهر گرگان برگزار خواهد شد.
 با توجه به اینکه فعالان عرصه نماز از کلیه کشور در این اجلاس حضور دارند، سهمیه استان تهران فقط دونفر است تا فعالترین دبیرخانه های ستاد اقامه نماز دستگاههای اجرایی تهران برای شرکت در همایش انتخاب می شوند.
با توجه به ارزیابی عملکرد، ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی تهران که در سالهای گذشته رتبه برتر و شایسته تقدیر ویژه را دربین دستگاههای اجرایی استان تهران به دست آورده بود، امسال از طرف استاد اقامه نماز کشور به اجلاس سراسری نماز فراخوانده شد.
از دعوت شدگان به این اجلاس، محمود اشتیاقی مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی تهران، شیرازیان مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز سازمان بهزیستی و حجت الاسلام والمسلمین علیرضا قندی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران هستند.
همچنین در این اجلاس از دکتر اصغر قربانی عضو این ستاد و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان استاد برتر در تدریس سلامت معنوی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور تقدیر خواهد شد.
خبر: اشتیاقی   1398/9/19 14:24     
  
تعداد بازدید :  124

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: