انعقاد تفاهم نامه تکمیل ساختمان الکتروشوک بیمارستان روزبه با خیر سلامت
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی به نتقل از بیمارستان روزبه، شنبه 9 آذر 98 با حضور دکتر عبدالرحمان رستمیان معاون فرهنگی دانشگاه، دکتر یحیوی رئیس بیمارستان روزبه، دکتر نوروزی مدیر مشارکت های اجتماعی دانشگاه، دکتر انوری مدیر بیمارستان، و جمعی از مسئولان واحدهای مختلف بیمارستان تفاهم نامه تکمیل ساختمان الکتروشوک بیمارستان روزبه با محسن شمشادی فرد خیر حوزه سلامت، به امضا رسید.
در ابتدا دکتر یحیویی ضمن تمجید از خیرینی که به هر شکل در جهت بهبود سلامت روان گامی برمی دارند، از نیک اندیشی شمشادی فرد که تکمیل پروژه بخش الکترو شوک را بر عهده گرفته قدردانی کرد.
در ادامه دکتر رستمیان با بیان این مورد که زیرساخت های حوزه سلامت روان نیاز به این دارد که با نگاه ویژه ای نگریسته شود گفت: دولت به تنهایی نمی تواند به این دل مشغولی پاسخ دهد.
وی اقدام خیرین را در این حوزه خواستار شد و از اقدام خیرخواهانه شمشادی فرد تشکر کرد.
دکتر انوری مدیر بیمارستان هم با بیان قسمتی از مشکلات بیماران روان عمده فعالیت هایی که نیازمند حضور خیرین در بیمارستان روزبه و اقداماتی که در جهت بهبود این شرایط است را نام برد.
توضیح اینکه بخش الکتروشوک بیمارستان روزبه یکی از پروژه نیمه تمام بیمارستان است که در زمینی به مساحت 400 متر مربع منتظر تامین اعتبار است که در این تفاهم نامه خیر طرف قرارداد متعهد شد که مبلغ چهارصد میلیون تومان تامین اعتبار کند. همچنین مقرر شد که پروژه حاضر با نام شهیدان حسین شمشادی فرد، حسن فیروزنیا، حسن بوتیمار نامگذاری و پلاک کوبی شود.
خبر و عکس: محمد علی پور
   1398/9/10 09:09     
  
تعداد بازدید :  121