مشارکت و همکاری با بانک اقتصاد نوین در حوزه سلامت
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، بر اساس اصل مسئولیت پذیری اجتماعی بانک های برتر کشور، جلسه ای در ستاد بانک اقتصاد نوین با حضور دکتر ربیع زاده معاون کسب و کار بانک و دکتر نوروزی مدیر مشارکت های مردمی دانشگاه و جمعی از کارشناسان و مسئولان شنبه 11 آبان 98 برگزار شد.
موضوع این جلسه اهمیت ایجاد ارتباط و همکاری میان بانک و حوزه سلامت در دانشگاه بود.
دکتر ربیع زاده ضمن استقبال از این تعامل گفت: در ابتدای کار می بایست مستندات کاملی مبنی بر دلایل همکاری و نیاز های حوزه سلامت در واحدهای تابعه دانشگاه جمع آوری شود تا پس از طرح درجلسات هیات مدیره بانک و موافقت اعضاء، شروع کار را با  تشکلیل کمیته هایی مبنی بر حضور کارشناسان طرفین و بررسی موضوعات مطروحه گام های موثری در خصوص این همکاری و مشارکت برداشته شود. همچنین با تشکیل صندوق تسهیلات و بانک مجازی خاص پرسنل دانشگاه علوم پزشکی تهران و حمایت از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در زمینه سلامت وارد فاز اجرایی کار شد.
دکتر نوروزی در ادامه به مزایای حمایت و حضور بانک از دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان یکی از دانشگاه های برتر در تربیت نیروی متخصص و زبده در حوزه سلامت  و دارای منطقه وسیع جغرافیایی تحت پوشش جنوب شهر تهران که اکثرا جزء  اقشار آسیب پذیر و نیازمند هستند به عنوان یک حرکت مسئولانه و مثبت برای مشتریان بانک اشاره کرد.
در پایان مقرر شد گزارشات مربوطه از سوی دانشگاه برای بانک ارسال شود تا با تکمیل طرح پیشنهادی خود و تایید در جلسه هیات مدیره و تخصیص اعتبارات لازم در خصوص این حمایت و پیاده سازی راهکارهای مختلف برای تامین بخشی از نیاز های دانشگاه به مرحله اجرا در آید.
خبر : سعادت


   1398/8/12 14:03     
  
تعداد بازدید :  43

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: