برگزاری پنجمین جلسه ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه پنجمین جلسه ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه دروز سه شنبه 26 شهریور در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد دکتر باقرزاده مدیر فرهنگی دانشگاه  درخواست کانون خیریه دانشجویی مهر برای برگزاری جشن عاطفه ها در هفته اول مهر ماه، با هدف جمع آوری کمک های مردمی و تهیه لوازم التحریر برای مدارس مناطق محروم تهران را مطرح کرد که مورد موافقت قرار گرفت.
در ادامه دکتر صادقیان برخی از نیازهای ستاد اردوهای جهادی مانند انبار و اسپیس نمایشگاهی را مطرح و اعضاء نظرات خود را در این مورد بیان کردند.
لازم به ذکر است در این جلسه با صدور مجوز برگزاری اردوهای جهادی خارج از استان توسط کانون ها شناخته شده و مورد وثوق دانشگاه که با تامین اعتبار سایر سازمان ها و نهاد های خارج از دانشگاه انجام می گیرد، به شرط لحاظ کردن الزامات و شرایط فنی پزشکی موافقت گردید.
در این جلسه احسانی نماینده حوزه بسیج دانشویی دانشگاه نیز گزارش اردوی جهادی 8 روزه بسیج دانشجویی در گنبد کاووس را ارائه داد وی در این خصوص گفت: شرکت کنندگان در این اردو 141 نفر از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه و 9 نفر از طلاب حوزه علمیه بودند و در حوزه های بهداشتی، درمانی،عمرانی و کار آفرینی به 11 روستای گنبد کاووس با کمک کمیته امداد خدمات رایگان جهادی ارائه شد.


   1398/6/26 15:45     
  
تعداد بازدید :  74