جلسه مردادماه ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه، جلسه مرداد ماه ستاد فعالیت های جهادی یکشنبه 6 مرداد در محل سالن شورای فرهنگی برگزار شد.
این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد باحضور دکتر سید هاشم حسینی، مدیر بهداری رزمی ستاد مشترک نیروهای مسلح و نیز نومسلمان از خیرین و فعالین جهادی مناطق جنوب تهران شروع شد.
در این جلسه ابتدا علی یوسفی نژاد نماینده معاونت توسعه در ستاد فعالیت های جهادی، گزارشی از اتاق معاینه ستاد مرکزی دانشگاه ارائه داد و گفت در سال 97 در مجموع 1821 ویزیت توسط پزشکان داوطلب بصورت رایگان انجام شده است. وی استفاده کنندگان این مطلب را که در طبقه دوم ستاد مرکزی قرار دارد کارکنان و دانشجویان و بازنشستگان و خانواده آنها اعلام کرد.
دکتر محمد حسین صادقیان نیز از تمهیدات ستاد فعالیت های جهادی برای ارائه خدمات بیمارستانی  به بیماران نیازمند ارجاع شده به بیمارستان ها گفت و افزود: با کمک معاونت درمان تدابیر خوبی برای کمک به بیماران نیازمندی که از طریق اردوهای جهادی به بیمارستان ها ارجاع می شوند اندیشیده شده و با توجه به تفاهمات انجام شده با کمیته امداد و آستان قدس رضوی سعی بر این است که مشکل بیمه خانواده های نیازمند واتباع خارجی نیز حل شود .آقای دکتر شباب مدیر درمان دانشگاه نیز ضمن اشاره به تدابیر اتخاذ شده برای ارائه خدمات درمانی به بیماران نیازمند، ادامه این روند را نیازمند تامین مالی بیمارستان ها توسط سازمان های حمایت کننده خواند و ابراز امیدواری کرد که با حمایت مالی دستگاه ها و سازمان های دیگر این خدمات تداوم داشته باشد.
در ادامه دکتر حسینی نیز به اشاره به اهمیت هزینه فایده طرح های جهادی برای برگزاری اردوهای مشترک بین کانون بسیج جامعه پزشکی باقرشهر و ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه  اعلام آمادگی کرد و مقرر شد ارائه خدمات تخصصی درمانی به روستای قیصر آباد باقرشهر، شروع فعالیت های مشترک باشد.
خبر و عکس: حسین میری
   1398/5/7 10:45     
  
تعداد بازدید :  80