جلسه هماهنگی استقرار نظام پایش عدالت در سلامت
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، جلسه هماهنگی استقرار نظام پایش عدالت در سلامت بعنوان پایلوت در شهرستان ری با حضور احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندارویژه شهرستان ری، سجاد برنجی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری، حسن برکتی مدیر مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران، الهام الهی رئیس اداره ارتقای اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و تاجیک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری در محل فرمانداری ری برگزار شد.
در ابتدا دکتر تاجیک از فرماندار محترم شهرری برای اهمیتی که برای طرح استقرار نظام پایش عدالت در سلامت قایل شدند و وقت اختصاصی برای آن منظور داشتند، تشکر کرد. در ادامه دکتر الهی مجری طرح ، مقدمه ای در مورد آن ارائه کرد، ایشان هدف از تشکیل جلسات در ذیل مجموعه کارگروه های 6 گانه را ساز و کار رسیدن به شاخص ها بیان کرد.
 این که بدانیم فرآیند احصای اطلاعات با توجه به متغیر های تفکیک کننده و با همکاری سایر ارگان ها چیست و نحوه جمع آموری اطلاعات چگونه باشد که از نظر کمیت و کیفیت بهترین داده ها جمع آوری شود. تا در نهایت با توجه به تفکیک کننده های نابرابری در نواحی مختلف مداخله مناسب صورت پذیرد .
سپس دکتر برکتی در ادامه افزود: برای شاخص های 69 گانه عدالت در سلامت چندین سال زحمت کشیده شده است و با توجه به توانمندی های موجود در منطقه وبه همت همه عزیزان این پروژه نهایی شود تا بعنوان پایلوت برای استقرار آن در کل کشور مورد استفاده وزارت بهداشت قرار گیرد.
فرماندار ویژه شهرری نیز با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در خصوص استقرار نظام پایش عدالت در سلامت در شهرستان ری گفت: بایستی بمنظور هماهنگی لازم و برنامه ریزی منسجم جلسه ای تحت عنوان کمیته راهبردی استقرار نظام پایش عدالت در سلامت شهرستان ری بصورت ماهانه برگزار شود و فرمانداری نیز آمادگی خود را در راستای اجرای اهداف نظام‌سلامت ‌در ‌ری ‌اعلام‌میکند.
معاون استاندار تهران افزود: اجرای طرح سلامت محله بمنظور ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف شهرستان ری بسیار حائز اهمیت است و بایستی بطور کامل اجرا شود.
خبر : الهی


   1398/5/6 08:37     
  
تعداد بازدید :  53

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: