نشست مشترک اداره سازمان های مردم نهاد با تعدادی سمن سلامت
به گزارش معاونت فرهنگی، نشست مشترک اداره سازمان های مردم نهاد با تعدادی سمن سلامت با هدف برنامه ریزی برای برگزاری همایش این سازمان ها،  سه شنبه 4 تیرماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.
در این نشست دکتر نوروزی مدیر مشارکتهای مردمی با بیان اینکه قرار است در مرداد ماه سال جاری همایشی با مشارکت سازمانهای مردم نهاد برگزار شود عنوان کرد که این همایش با موضوع اثرات تحریم بر سلامت مردم و نقش سمنها در این دوران برگزار خواهد شد. وی نقش سمنها را در برگزاری این همایش مهم دانست و افزود: بسیاری از سمنهای سلامت از نزدیک با مشکلات و اثرات سوئی که تحریم به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر سلامت جسم و روح مردم داشته در ارتباط هستند و انشاالله با کمک انها بتوانیم همایشی برگزار کنیم که بازخورد بهتری داشته و به تصمیمات اثر بخش تری منتج شود.
در ادامه این جلسه انجمنها ضمن قبول مسئولیت و اعلام امادگی کمیته ای در راستای برگزاری این همایش تشکیل دادند.
توضیح اینکه در این نشست دکتر راستینه مدیر عامل بنیاد پیشگیری از اسیب های اجتماعی،دکتر نکته دان مدیر عامل انجمن لوپوس،مهندس منصوریان مدیر عامل انجمن احیای ارزشها، خانم قاسمی معاون مدیر عامل بنیاد بیماریهای نادر،مهندس کیانی مدیر عامل موسسه مرهم، خانم دلبری مدیر روابط عمومی انجمن هموفیلی و خانم باقرزاده رئیس ادراه سازمانهای مردم نهاد و ... نقطه نظرات ،پیشنهادات خود را برای اجرای بهتر همایش ارائه دادند. ادامه این نشست روز 10 تیر ماه در دفتر بنیاد پیشگیری از اسیبهای اجتماعی برگزار خواهد شد.
خبر:نورا باقرزاده
عکس: حسین میری
   1398/4/5 12:37     
  
تعداد بازدید :  95