اهدایی یک خیر نیک اندیش به مجتمع بیمارستانی امام خمینی
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، احمد احمدي نيك انديش عرصه سلامت  دو دستگاه CR و سونوگرافي TCDبه ارزش چهار میلیارد ريال با هدف رضايتمندي بيماران و خدمت رساني سريع و موثر به مجتمع بيمارستاني امام خميني اهدا کرد.
 دكتر صادق نيت رئيس مجتمع بيمارستاني امام خميني با تقدير از ايشان در جهت تامين و اهداي تجهيزات به اين بيمارستان اين عمل را امري خداپسندانه و انسان دوستانه دانست و ترویج این سنت حسنه را ضروری قلمداد کرد.
احمدی با بيان گستردگي خدمات اين مركز در كنار حجم بالاي مراجعه بيماران، نسبت به توسعه كيفي و كمي خدمات و شكستن زمان طولاني مدت نوبت دهي مراجعه كنندگان در اين مركز دولتي به كمك اين تجهيزات ابراز اميدواري کرد و افزود: با خرید دستگاه CR ( رادیوگرافی کامپیوتری )بخش های ساختمان انستیتو کانسر(موسسه سرطان) و همچنین بیمارستان ولیعصر(بخش های نوزادان و nicu و سایر بخش های مراقبت ویژه) به تکنولوژی دیجیتال در رادیوگرافی های پرتابل مجهز میشوندكه با وجود اساتيد متبحر و به روز بتواند به بيماران مراجعه كننده كمك شاياني نمود و این امر منشا  سلامتي براي عزيزان بيمار در مراكز دولتي با تعرفه پايين می شود.
همچنین دستگاه سونوگرافی اهدایی نیز برای سونوگرافی عروق مغزی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در تشخیص بیماری هایی مانند تنگی های شریان ها بسیار کمک کننده باشد. ضمنا این دستگاه با مشارکت هیئت امنای صرفه جویی ارزی و با حداقل بهای ممکن تامین شده است.
خبر: سعادت


   1398/3/4 10:48     
  
تعداد بازدید :  113