حضور نایب رییس خانه سینما در دفتر معاونت اجتماعی فرهنگی
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، این جلسه که با حضور دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی، عنصری نایب رییس خانه سینما، دکتر مومنی مشاور هنری معاون اجتماعی فرهنگی، دکتر برکتی  مدیرمولفه های موثر بر سلامت  و دکتر عباسی رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان برگزار شد،مشارکت و ارتباط دانشگاه و خانه سینما مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
عنصری ضمن اشاره به پتانسیل بالقوه سینما در خصوص نمایاندن پیام های سلامت محور گفت: باید پشتوانه علمی حوزه سلامت در اختیار فیلم نامه نویسان و سینماگران قرار گیرد تا در ساخت فیلم های سینمایی علاوه بر موضوع سرگرمی، آموزش مفاهیم سلامتی هم لحاظ شود. وی افزود: اثر بخشی اگاه کردن بیشتر مردم در خصوص سلامت و خود مراقبتی بسیار مهم است، چرا که سینما یکی از محورهای مهم توسعه هر کشوری است و در این میان نظام سلامت می تواند از این ظرفیت تاثیرگذار استفاده کند.
سپس دکتر مومنی نیز بر اهمیت استفاده از ظرفیت خانه سینما پیشنهاد تشکیل نشست مشترک مسوولان دانشگاه و هیات مدیره خانه سینما را ارایه کرد. در ادامه دکتر رستمیان ضمن تشکر از مشارکت خانه سینما و حضور آقای عنصری ضمن استقبال از همکاری مشترک دانشگاه با خانه سینما استفاده از هنر سینما را در جهت افزایش سواد سلامت مردم و کمک به حفظ و ارتقاء سلامت جامعه را مهم شمرد و برهمکاری مشترک تاکید کرد.
خبر: خانم اسلامی
عکس: میری  


   1397/11/30 15:55     
  
تعداد بازدید :  137