برگزاری جلسه‌ همکاری بین بخشی معاونت اجتماعی فرهنگی با متخصصان جامعه شناس
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه همکاری بین بخشی معاونت اجتماعی با متخصصین جامعه شناس شنبه  6  بهمن 97 در دفتر ریاست معاونت اجتماعی ، با حضوردکتر برکتی مدیر مولفه های موثر برسلامت دانشگاه، زهرا سلیمانی و میترا سرابیان  پژوهشگران حوزه جامعه سلامت و سایر کارشناسان دفترSDH برگزار شد.
در ابتدا دکتر برکتی گفت: تا زمانیکه صاحب نظران به حوزه سلامت ورود نکنند و در آن، همه واحدها مشارکت نداشته باشند، سلامت محقق نخواهد شد. مشارکت نظام مند مردم که دارای ساختار منظمی باشد کار را می تواند پیش ببرد. مدیر مولفه های موثر بر سلامت افزود: با آموزش آبشاری می توان سواد سلامت جامعه را افزایش و اصول صحیح سبک زندگی را آموزش داد که سفیران سلامت با انگیزه و علاقمندی دراین زمینه بسیار موثر هستند که در گروه های خانواده، مدرسه و جامعه آن را نهادینه کنند.      
سپس: دکتر توکلی کیا در مورد پروژه رشد و تکامل همه جانبه دوران اولیه کودکی گزارشی ارائه کرد.
در ادامه دکتر الهی در مورد پروژه ارتقاء بیمارستان مروج سلامتی که در بیمارستان ضیائیان و بیمارستان امام خمینی(ره) در حال انجام است و پروژه عدالت در سلامت که در شهرستان ری در حال انجام می باشد گزارشی ارائه داد و دکتر امینی در مورد پروژه کانون های سلامت محله به بیا مطالبی پرداخت.
در پایان دکتر مومنی پیشنهاد کرد متخصصین جامعه شناس برای اخذ نتیجه، پروپوزال را در اختیار تیم قرار دهند به این صورت فاصله و شکاف پر می شود و نتیجه مطلوب تری بدست می آید.
گزارش : اسلامی نیا
عکس : میری


   1397/11/7 15:04     
  
تعداد بازدید :  245