تقدیر ویژه از دانشگاه علوم پزشکی تهران در مشهد مقدس
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، دومین گردهمایی عمومی دبیرخانه های شورای اقامه نماز دستگاه های اجرائی استان تهران در شهر مشهد مقدس و در جوار نورانی حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) به میزبانی معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران روز دوم لغایت چهارم  بهمن 97 با حضور حجت الاسلام علیرضا قندی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران و دبیران و مسئولان دبیرخانه های ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز استان برگزار شد.
ابتدا حجت الاسلام فوادیان معاون اجتماعی و فرهنگی دادگستری کل تهران ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به مدعوین، خیر مقدم و سپس مباحثی در عظمت آن بانوی بزرگ عالم امکان گفت.
سپس حجت السلام دکتر نخاولی در خصوص اهمیت کار دبیران و دبیرخانه های ستاد اقامه نماز و رسالت آنها و بیان موضوعاتی عملیاتی و راهبردی در خصوص چگونگی عملکرد بهتر و تهدیدها و فرصت های پیش رو مطالبی را بیان کرد.
در پایان به دانشگاه علوم پزشکی و  بهزیستی استان تهران و فرودگاههای کشور در خصوص عملکرد خوب در سال 97 لوح تقدیر و تندیس نماز  اهدا شد. متن تقدیر نامه به شرح ذیل است:
برادر گرامی جناب آقای عباسعلی کریمی
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان تهران

سلام علیکم
نظر به اینکه در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در جهت ترویج وتوسعه فرهنگ نورانی اقامه نماز که برمبنای طرح جامع نظارت و ارزیابی  دستگاه های اجرایی صورت گرفته، دانشگاه علو.م پزشکی و خدمات درمانی استان تهران شایسته تقدیر ویژه و دریافت تندیس نماز شناخته شده است، بدین وسیله از تمامی کسانی که در دستیابی به این مهم سهم به سزایی داشته اند، تشکر و قدردانی نموده و توفیق روز افزون، همکاران را از درگاه خداوند سبحان تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با تاسی از منویات مقاو معظم رهبری (مدظله العالی) خواهانیم.
انوشیروان محسنی بند پی- استاندار تهران 
خبرنگار: محمود اشتیاقی                                                                                                             
   1397/11/6 15:18     
  
تعداد بازدید :  265