نشست مسئولان دبیرخانه های ستاد اقامه نمازدانشگاه علوم پزشکی کشور
به گزارش رابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی نشست تخصصی کارگاه آموزشی وزارت بهداشت ودرمان وآموزش پزشکی نوزدهم و بیستم آذر ویژه ی مسئولان ستاد اقامه نماز باحضور معاونت اجتماعی فرهنگی و نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن معاونت دانشجویی فرهنگی  وزارت بهداشت برگزار شد.
در این نشست که  از سراسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور حضور داشتند، ابتدا بحر العلوم رئیس مرکز قرآن و عترت   ضمن خوش آمد گویی،  هدف از برگزاری نشست را آموزش شیوه های دعوت به نماز دانست.
سپس در ادامه توسط اساتید مختلف در خصوص مباحث آشنایی با اصول مدیریت اسلامی، نحوه برقراری ارتباط موثر با محیط و دیگران، شیوه های دعوت به نماز، نمازشناسی و آشنایی با شرح  وظایف ستاد اقامه نماز کارگاهی برگزار شد.
در روز دوم این نشست، جلسه ای با موضوع انتقال تجارب در خصوص فعالیت های انجام شده در حوزه ی نماز با گزارش محموداشتیاقی کارشناس ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع شد، وی گزارشی ازکارها و نو آوری در زمینه تجهیزات  و تسهیلات  انجام شده در مساجد و نمازخانه های ستادها، دانشکده ها، خوابگاه ها، بیمارستان ها و خاصه بخش ها و اتاق بیمارن به صورت فیلم و پاورپوینت  ارائه کرد که مورد استقبال اعضاء قرار گرفت.
خبرنگار:  اشتیاقی


   1397/9/24 13:48     
  
تعداد بازدید :  157