برگزاری جلسه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز با حضور معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه
به گزارش روابط عمومی  معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه، جلسه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز روز یکشنبه 18 آذر در  محل سالن معاونت اجتماعی فرهنگی با حضور دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی و اعضاء ستاد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز برگزار شد.
 ابتدا دکتر باقر زاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه ضمن خوش آمد گویی  به حضار، توافقنامه ای که در سال 97  بین ستاد اقامه نماز استان و دانشگاه مصوب شده بود را قرائت کرد و هر یک از بندهای توافقنامه به معاونت های اجتماعی و فرهنگی، نهاد رهبری و معاونت دانشجویی فرهنگی اختصاص داده شد.
سپس حجت الاسلام غفاری معاون دفتر نهاد رهبری گزارشی از اجلاس اقامه نماز کشور و موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی تهران در این ستاد که در استان سمنان برگزار شد را بیان کرد. همچنین خانم دکتر شکوه ورعی توضیحاتی در خصوص طرح انطباق و موارد مربوط به نماز در پرسشنامه های موجود داد و سپس مصوب شد تا نامه ای توسط معاونت فرهنگی اجتماعی جهت تسهیلات اقامه نماز بر بالین بیمار برای اضافه شدن به فرم اعتبار سنجی بیمارستان ها تهیه و در هیات رئیسه مطرح شود.
درادامه دکتر اصغرقربانی گزارشی در مورد تدریس خود در دانشگاههای مختلف علوم پزشکی کشور درخصوص سلامت معنوی و اقامه ی نماز بیماران و احکام آن داد، که مورد استقبال و تجلیل از سوی ستاد اقامه نماز کشور قرار گرفت.
در پایان تشکیل کمیته ای متشکل از نهاد رهبری، معاونت اجتماعی فرهنگی، هسته گزینش و بسیج دانشگاه برای چگونگی انتخاب فعالان و خادمان برگزیده نماز  از دیگر مصوبات این جلسه بود.
خبرنگار: اشتیاقی
عکس: میری


   1397/9/19 10:42     
  
تعداد بازدید :  218