برگزاری همایش ملی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت پذیر اجتماعی به همت معاونت اجتماعی فرهنگی
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهگی به نقا از مرهم، دکترعبدالرحمان رستمیان در نشست خبری ششمین همایش ملی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت پذیر اجتماعی با بیان اینکه در این همایش به دنبال تقدیر از سمن‌ها، سازمان‌ها و افرادی هستیم که در حوزه مسئولیت اجتماعی به ارایه خدمت به هموطنان می‌پردازند، گفت: این همایش برای تقدیر از فرهنگ داوطلبان حوزه سلامت برگزار می‌شود؛ چرا که حمایت‌های آن‌ها باعث می‌شود تا ما بتوانیم در حوزه سلامت در خدمت‌رسانی خود سریع‌تر نیازهای هموطنان را برآورده کنیم.
معاون اجتماعی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه این همایش با همکاری و سیاستگذاری مشترک با موسسه ملی سلامت مرهم برگزار می‌شود، گفت: با هدف شناسایی افرادی که در جامعه فعالیت خیرخواهانه داشته‌اند، برگزار می‌شود و ما به دنبال تقدیر و تشکر از آن‌ها هستیم تا بتوانیم فعالیت‌های داوطلبانه و خیرخواهانه را در بدنه جامعه نهادینه کنیم.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های اجتماعی ما بیشتر در حوزه درمان بوده است، گفت: ما به دنبال گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه و ارائه خدمت در عرصه‌های آموزش و اجتماعی کردن سلامت هستیم.
وی با بیان اینکه تقدیر از متخصصانی که در مناطق محروم به ارائه خدمت می‌پردازند از دیگر برنامه‌های این همایش است، گفت: تقدیر از افرادی که با حضور در اردوهای جهادی فعالیت‌های مفیدی در جامعه داشته‌اند نیز در این همایش صورت می‌گیرد.
معاون اجتماعی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه افزایش سطح سواد سلامت جامعه از برنامه‌های ما در برگزاری این همایش است، گفت: تهران هم اکنون دارای مشکلات عدیده‌ای است، مثلا فاضلاب تهران هنوز مکانیزه نشده و جمع‌آوری و تصفیه نمی‌شود.
این فوق تخصص روماتولوژی با بیان اینکه همایش تقدیر از فعالان حوزه سلامت ۲۵ آذرماه سال جاری در مرکز تالار مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود، گفت: وزرای ارتباطات و بهداشت از سخنرانان این همایش می‌باشند و در این همایش از ۳۰ نفر از فعالان حوزه سلامت تقدیر می‌شود.

 
 


   1397/9/17 10:59     
  
تعداد بازدید :  297

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: