جلسه آبان ماه شورای تخصصی فرهنگی
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه جلسه آبان ماه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی در روز سه شنبه 22 آبان برگزار شد.
 دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه ضمن اعلام برگزاری همایش مشترک خیرین سلامت و فعالین اجتماعی در 25 آذر ماه سال جاری ضمن قدردانی از همه اساتید دانشجویان و کارکنانی که احساس مسئولیت مدنی می کنند و داوطلبانه سعی در حل مشکلات جامعه و مردم دارند این روحیه را بسیار ارزشمند خواند و گفت در این همایش ضمن تقدیر از خیرین سلامت از گروه‌های فعال در حوزه های اردوهای جهادی و مسئولیت‌های اجتماعی نیز تقدیر و قدردانی خواهد شد.دکتر باقرزاده نیز در این نشست از رتبه برتر کشوری دانشگاه در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز خبر داد.
 در این نشست دکترحلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه ضمن اعلام برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ادبی و هنری دانشجویان در روز28 و 29 آبان از اضافه شدن بخش دانشجوی فعال فرهنگی و بخش قرآن و عترت به جشنواره ابن سینا و برگزاری آن در سوم اسفند مقارن با ولادت حضرت فاطمه زهرا علیها السلام خبر داد
 دکتر رئیس کرمی از اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت با توجه به اینکه دانشجویان بعد از دو یا سه سال از زمان شروع به تحصیل عملا وارد بیمارستان‌ها می‌شوند و وقت زیادی را در بیمارستان می گذرانند لازم است برای امور فرهنگی دانشجویان در بیمارستان ها نیز تدبیری اندیشیده شود. در ادامه حجت الاسلام ملک محمدی به تشریح فعالیت‌های مرکز قرآن و عترت دانشگاه پرداخت وضمن بیان دستاوردهای این مرکز چاش ها و مشکلات مرکز را نیز بیان کرد.
 موافقت با درخواست برگزاری کرسی آزاد اندیشی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی و تشکیل دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت از مصوبات این جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی بود.

خبر: واحد فرهنگی 
عکس: میری


   1397/8/23 08:20     
  
تعداد بازدید :  104

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: