برگزاری گردهمایی مازندرانی های دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در این گردهمایی که با حضور دکتر باقرزاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه برگزار شد، جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران از واحدهای مختلف تحت پوشش دانشگاه و دانشجویان دانشکده های مختلف که از اهالی استان مازندران بودند در محیطی صمیمی و با نشاط شرکت کردند. ابتدا دکتر باقرزاده هدف از برپایی این گردهمایی را که در غالب طرح هفته استان ها برگزار شد، ارتقاء هویت ملی، ایجاد همدلی و نشاط بین کارکنان، معرفی جاذبه های گردشگری و مفاخر استان، غذاهای سنتی، شیرینی،  لباس ، بازی ها و  موسیقی محلی استان دانست.
در ادامه برخی از حاضران در جلسه نظرات خود را گفتند و برای تشکیل تیم ورزشی، صندوق قرض الحسنه، کوه گشت و برگزاری کارگاه های آموزشی پیشنهاداتی ارائه شد، که مقرر شد با تشکیل گروه های مختلف در فضای مجازی این پیشنهاد ها پیگیری شود.
این گردهمایی برای کارکنان دانشگاه اعم از هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان که از استان های مختلف کشورمان هستند در ماه های آینده برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه در نظر دارد در پایان گردهمایی استانها، نمایشگاهی با موضوع هر استان برگزار کند.
خبرنگار: کاظم زاده
عکس: حسین میری


   1397/9/12 15:03     
  
تعداد بازدید :  263