مجمع سلامت شهرستان ری تشکیل جلسه داد
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی،  مجمع سلامت شهرستان ری با حضور مسئولین شهرستانی و دانشگاه در تاریخ دوشنبه اول مردادماه تشکیل جلسه داد.
در این نشست دکتر دلاوری معاون بهداشتی، دکتر رستمیان معاون اجتماعی دانشگاه، هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرستان ری، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه شهرری و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.
هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرستان ری ضمن خیرمقدم به حاضران، شهرستان ری را دارای ظرفیت‌های زیادی جهت همکاری برای توسعه بهداشت دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری نزدیک سازمان‌های دولتی و خصوصی و مردم شاهد استقرار سلامت پایدار برای همه باشیم.
دکتر تاجیک مدیر شبکه شهرری نیز با ارائه گزارشی از شاخص‌های بهداشتی شهرستان، از بهبود این شاخص‌ها خبر داد و ابراز امیدواری کرد با توسعه همکاری بخش خصوصی و دولتی و جلب همکاری مردم شاهد بهبود سلامت مردم باشیم.
در این مجمع دکتر دلاوری معاون بهداشت و دکتر رستمیان معاون اجتماعی دانشگاه نیز در خصوص لزوم همکاری هرچه بیشتر بخش‌های مختلف به‌منظور توسعه سلامت صحبت کردند.
دکتر رستمیان با اشاره به تشکیل مجمع سلامت در سطح کشور، برپایی چنین نشست‌هایی را برای برنامه‌ریزی و آشنایی هرچه بیشتر با نیازهای بخش بهداشت و لزوم همکاری همه بخش‌های مختلف جامعه ضروری دانست.
در پایان از فعالان عرصه بهداشت و سلامت شهرستان ری قدردانی شد.
در حاشیه این مجمع نمایشگاهی از بهسازی و نوسازی‌های انجام‌شده در مراکز و پایگاه‌های بهداشتی شهرستان برگزار شد.

   1397/5/3 13:52     
  
تعداد بازدید :  217

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: