برگزاری جلسه‌ فرایند هماهنگی پروژه ارتقا رشد و تکامل همه جانبه دوران اولیه کودکی در دفتر ریاست معاونت اجتماعی فرهنگی
  به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی،  جلسه فرایند هماهنگی پروژه ارتقاء رشد و تکامل همه جانبه دوران اولیه کودکی در دفتر ریاست معاونت اجتماعی فرهنگی ، با حضور استاد ملک افضلی مشاورعالی معاونت اجتماعی ، دکتر برکتی مدیر مولفه های موثر بر سلامت، دکتر توکلی کیا مدیر پروژه و متخصص اجتماعی پزشکی، دکتر حبیبی رئیس گروه ارزشیابی معاونت تحقیقات فناوری وزارت بهداشت، خانم خادم روانشناس بالینی و کارشناس سلامت روان وزارت بهداشت،  اسلامی نیا کارشناس فرهنگی سلامت معاونت اجتماعی برگزار شد.
در ابتدا دکتر برکتی هدف از تشکیل جلسه را بررسی ادامه فرایندهای آموزش به مربیان و رابطین سلامت دانست و اینکه در ادامه روند پروژه بحث پیشگیری و ارتقاء را بایستی بیشتر وارد شویم .
در ادامه دکتر توکلی کیا مدیر پروژه ، گزارشی از کارهای که تاکنون  انجام شده ارائه دادند و گفتند در بحث آموزش ها بایستی علاوه بر مربیان مهدکودک و رابطین سلامت ، والدین را نیز آموزش دهیم.
خادم کارشناس سلامت روان گفت : تشکیل کلاس های آموزشی مهارت های فرزند پروری، نیاز به تکرار و تمرین و رفع اشکالات موجود دارد .
دکتر حبیبی افزود : حیطه های تکامل را در جلسات قبلی گفته ایم ولی برای ادامه باورهای حیطه ها را نیز باید بگوئیم که این آموزش برای والدین هم مفید است .
دکتر ملک افضلی مشاور عالی معاونت اجتماعی فرهنگی گفت: براساس نیاز مخاطبان که مربیان و رابطین و مادران در این پروژه هستند، نیاز می باشد که جلسه مشارکتی بین خانم خادم و دکتر حبیبی برای برطرف کردن مشکلات رایج در رشد و تکامل کودکان بگذاریم. ملاک ارزیابی اساتید در این پروژه، فرایند انجام کار است که ملاک های ارزشیابی و بازخورد آن باید مشخص شود .
 
در پایان استاد افزود : در آبان ، آذر ، دی و بهمن در اسلامشهر کلاس های مهارت فرزند پروری خواهیم گذاشت که شرکت در آن برای مادران، مربیان مهدکودک و رابطین سلامت آزاد است .
 

 گزارش : اسلامی نیا


   1397/5/22 08:28     
  
تعداد بازدید :  186

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: