فراخوان جشنواره فیلم سلامت
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه  سومین جشنواره ملی فیلم سلامت از تاریخ ۱ تا ۵ شهریور ۹۷ توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.
دکتر ایازی معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت  و رئیس این جشنواره از همه هنرمندان و فیلمسازان عرصه سلامت دعوت کرد که در این جشنواره ملی شرکت نمایند متن نامه نامبرده به شرح زیر می باشد.
 
 
با سلام و احترام؛
جشنواره فیلم سلامت ثمره دو دوره تعامل ارزشمند هنرمندان متعهدی است که تقویت و تعمیق باورهای اجتماعی برای اصلاح سبک زندگی و نهادینه ­سازی آموزه­ های زندگی سالم با نشاط و امید با بهره­مندی از ابزارهای فرهنگی، ظرفیت­ها و فرصت­های پیش رو همچنان دغدغه آنهاست.
 سومین دوره این جشنواره با هدف ارتقای سطح آگاهی افراد جامعه در مسیر اجتماعی شدن سلامت و تحقق شعار سلامت برای همه؛ امسال نیز در هفته اول شهریور به صورت ملی با همراهی بیش از پیش اصحاب رسانه، اهالی فرهنگ و هنر و جامعه علمی برگزار می­شود.
لذا با عنایت به سیاست­های کلی نظام سلامت ابلاغی مقام  معظم رهبری(مدظله­ العالی)   مبنی بر تلاش همگانی برای سلامت عمومی، صدور دستور مقتضی برای اطلاع­رسانی و پوشش مطلوب جشنواره در آن شبکه محترم به منظور جلب مشارکت همه ­جانبه، همچنین معرفی ثبت نام و ارسال آثار تولیدی مرتبط تلویزیونی از طریق وب­سایت رسمی جشنواره به نشانی www.Filmsalamat.ir مزید امتنان خواهد بود.


خبرنگار: فصیحی
 

   1397/4/23 09:35     
  
تعداد بازدید :  163

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: