برگزاری جلسه‌ی بررسی فرایند پروژه تکامل دوران اولیه کودکی ECD
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه هماهنگی و بررسی فرایند پروژه  "توسعه همه‌جانبه دوران کودکی" ECD (Early Childhood Development) سه شنبه  12 تیر 97 در دفتر ریاست  معاونت اجتماعی فرهنگی، با حضور دکتر ملک افضی مشاور عالی معاونت اجتماعی فرهنگی، دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی و  دکتر برکتی مدیر مولفه های موثر بر سلامت و سایر کارشناسان مربوطه از وزات بهداشت، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، معاونت بهداشت و مرکز بهداشت اسلامشهر برگزار شد.
 این جلسه با هدف، بررسی روند و همچنین برنامه ریزی آموزشی رابطان و مربیان مهد کودک های تحت پوشش اسلامشهر ایجاد شد.
دکتر توکلی کیا مدیر پروژه گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه داد.
در ادامه دکتر قره خانی کارشناس مسئول بهداشت خانواد ه اسلامشهر و خانم پشتکوهی کارشناس کودکان ستاد اسلامشهر گزارش فرایندهایی که که از اول تیرماه در اسلامشهر انجام داده اند را ارائه کردند و همچنین به آمار موجود استخراج شده از پایگاه ها نیز اشاره داشتند. 
در ادامه، روند فعالیت های انجام شده تا کنون مورد بررسی قرار گرفت و حاضرین در مورد جزئیات فرایند که مرتبط با حیطه کار اجرائی آنها در پروژه بود مذاکره کردند.
دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه افزود: مجمع سلامت اسلامشهر در هفته آینده باحضور همکاران وزارت بهداشت و شورای اداری شهرستان اسلامشهر  تشکیل می شود که در آن مجمع می توان این پروژه را مطرح کرد و برای حمایت این طرح از همه سازمان ها همکاری لازم را مبذول داشت.
در پایان دکتر ملک افضلی اظهار داشت از هم اکنون برای روز جهانی کودک که در 16 مهر ماه می باشد، برنامه ریزی شود  که همایش روز جهانی کودک با حضور رابطین ، مراقبین ، پدر ومادر و شیرخوارانی که دراین طرح وارد شده اند در اسلامشهر برگزار شود. 
همچنین ایشان برنامه ریزی لازم برای کلاس های آموزشی برای رابطین و مربیان مرتبط مهدکودک تا اجرای همایش روز جهانی کودک  را انجام داد. 

 
خبرنگار : اسلامی نیا
عکس : میری
 
   1397/4/13 10:41     
  
تعداد بازدید :  239