برگزاری جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، دومین جلسه شورای تخصصی اجتماعی فرهنگی دانشگاه روز سه شنبه 29 خرداد با حضور اکثریت اعضا و دکتر پارساپور عضو مدعو این شورا  برگزار شد.
در این جلسه برخی از موضوعات مهم فرهنگی دانشگاه مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.
در ابتدا ضمن تاکید و توصیه اعضاء بر اینکه اردوهای جهادی حدالامکان در مناطق محروم استان تهران انجام گیرد از نماینده بسیج دانشجویی درخواست شد برای مکان یابی و اولویت بندی برگزاری اردوهای جهادی جلسات مشترکی را با معاونت های بهداشت و درمان دانشگاه برگزار کند.
از دیگر مواردی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پیشنهاد مدیریت امور ایثارگران برای نام گذاری سالن ها و ابنیه دانشگاه به نام شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع از حریم ولایت بود که با توجه به اینکه این کار در کمیته مشاهیر دانشگاه انجام می گیرد مصوب شد موضوع به آن کمیته ارجاع گردد.
حضور یک نماینده از معاونت اجتماعی فرهنگی به عنوان عضو در کمیته مشاهیر دانشگاه از دیگر مصوبات این شورا بود که مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان دکتر پارساپور در مورد نحوه مدیرت روابط عمومی بر الصاق اطلاعیه در تابلو های اعلانات و نصب بنر های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در دانشگاه توضیحاتی را ارائه داد و حداکثر زمان پاسخگویی به این گونه درخواست ها را یک ساعت عنوان کرد.
 
خبرنگار: فصیحی
عکس: میری


   1397/4/4 12:42     
  
تعداد بازدید :  280