بازدید از بیمارستان روزبه و امیراعلم توسط معاونت اجتماعی فرهنگی
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، دکتر عباسی مدیر  واحد مشارکتهای مردمی معاونت اجتماعی فرهنگی، از بیمارستان های روزبه  و امیراعلم  در تاریخ 23 و 25  اردیبهشت  ماه  با حضور مدیران و جمعی از کارشناسان  هر دو بیمارستان بازدید کردند. 
در این بازدیدها که خانم سعادت رییس اداره امور خیرین و خانم سلطانی فرد مسئول مددکاری از معاونت اجتماعی فرهنگی حضور داشتند، مباحثی پیرامون پلاک کوبی تجهیزات اهدا شده و ایجاد و به روز رسانی شناسنامه برای خیرین، ایجاد درگاه مربوط به نیازهای بیمارستانی و شماره حساب واریزی کمک های مردمی در پورتال بیمارستان ها از اهم موارد مورد بحث بودند.
 در ادامه مشکلات ثبت موسسه خیریه بیمارستانی و همکاری در خصوص نشریه خوبان شهر و ایجاد همراه سرا برای بیماران شهرستانی و مراسم گلریزان و اجرای پروتکل ها و گزارش فعالیت های  مددکاری اجتماعی در سال 96 مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.
به گفته دکتر انوری مدیر بیمارستان روزبه یکی از فعالیت های این بیمارستان تشکیل ماهانه کمیته ای با عنوان مشارکت های مردمی با طرح موضوع خیرین می باشد که می تواند نقش مهمی در جذب مشارکت های مردمی داشته باشد.  
در بازدید از بیمارستان امیر اعلم، مهندس رضائیان زاده مدیر بیمارستان با اشاره به ساخت درمانگاه های تخصصی و دی کلینیک و اهدا تجهیزات پزشکی توسط خیرین و تعاملات خوبی که با شهرداری و سایر ارگان ها جهت رفع موانع موجود داشته اند، خواستار حمایت بیشتر دانشگاه در جهت تسهیل جلب مشارکت بیشتر خیرین شد.
در ادامه دکتر عباسی مدیر مشارکتهای دانشگاه با تشکر و قدردانی از تلاشهای مدیران و مجموعه بیمارستان امیر اعلم و روزبه، خواستار اطلاع رسانی بیشتر اقدامات و تلاشهای ارزنده بیمارستان در جهت جلب مشارکت ها و معرفی خیران شد.
 
 
خبرنگار: سلطانی
   1397/2/29 12:18     
  
تعداد بازدید :  306