برگزاری نهمین جشنواره بین اللمللی سیمرغ
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی ، اختتامیه بخش کارکنان و ادبی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ  شنبه  15 اردیبهشت  ماه 97 در محل پردیس تئاتر تهران  برگزار شد .
این همایش با حضور رئیس جشنواره دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت  ، دبیر جشنواره دکتر لله گانی مدیرکل فرهنگی  ، دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ، مدیران و معاونین فرهنگی استان ها ،کارکنان ، اساتید و دانشجویان سراسر کشور برگزار شد.
دبیر نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در اولین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ به تشریح برنامه ها و جزئیات این رویداد فرهنگی پرداخت.
امیر للـه گانی دبیر نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در آیین اختتامیه بخش ادبی و تقدیر از کارکنان گفت: فراخوان این جشنواره از آبان ماه سال گذشته اعلام و تا بهمن ماه ادامه یافت. این جشنواره دارای 5 بخش تئاتر، موسیقی، فیلم، هنرهای تجسمی و ادبی بود که جامعه پزشکی و دانشجویان با توجه به رسالت و مسئولیت وزارت بهداشت در قبال مسائل فرهنگی آثار خود را به جشنواره ارسال کردند.
مسعود پزشکیان در نخستین مراسم اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ گفت: هنر باید بتواند بی عدالتی را از بین ببرد و سلامت را به جامعه برگرداند. اگر هنر در اختیار جامعه قرار بگیرد، می تواند سیاستمداران را بیدار کند.
در اختتامیه نهمین جشنواره سیمرغ، هنرمند فرهیخته حمید اسکندری در بخش ادبی، نثر طنز بعنوان برگزیده بخش کارکنان و اعضای هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه اول را کسب کردند .
 نامبرده که به همراه همسرش در این مراسم حضور یافته بود لوح و نتدیس سیمرغ را از دست داوران دریافت کرد.
 معاونت اجتماعی فرهنگی این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و برای شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ فرهنگی آرزوی موفقیت می نماییم.

خبر: اسلامی نیا


   1397/2/16 10:52     
  
تعداد بازدید :  272