اولین نشست ماهانه معاون و مدیرمولفه های اجتماعی و کارشناس مشارکت های اجتماعی در سال 97
به گزارش روابط عمومی  معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه، اولین نشست ماهانه معاون و مدیرمولفه های اجتماعی موثربرسلامت دانشگاه و کارشناس مشارکت های اجتماعی سرکار خانم باقرزاده روز دوشنبه 6 فروردین ماه 1397 در این معاونت برگزار شد.
در این نشست دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه سال 97 سال پرکاری برای این معاونت خواهد بود از برنامه های پیش رو در این معاونت سخن گفت.


ایشان به انتشار ماهنامه معاونت اشاره کرد و گفت در این ماهنامه که به کمک کارشناسان فرهنگی و اجتماعی منتشر می شود تمامی اخبار ، گزارشات مربوط به اداره سازمانهای مردم نهاد و خیرین و مؤلفه های اجتماعی به اطلاع کارکنان دانشگاه می رسد. معاون اجتماعی دانشگاه به فعالیتهای اداره سازمانهای مردم نهاد و اهمیت این اداره پرداخت و گفت: ان شاالله سعی خواهیم کرد با کمک اعضاء هیئت علمی و کارشناسان فعال دانشگاه سمن هایی جدید در سلامت ایجاد کنیم.و ارتباط تنگاتنگی با سمن‌های حوزه سلامت که بیشتر از 200 سمن فعال در محدوده تهران می باشند برقرار کنیم.
دکتر برکتی مدیر اجرایی و مؤلفه های اجتماعی مؤثر بر سلامت این معاونت نیز گزارشی از برنامه های پژوهشی (ECD) رشد و توسعه و تکامل کودکان در منطقه اسلامشهر و پیشرفت این پروژه توضیح داد.
 
دکتر رستمیان در پایان این نشست ضمن مهم دانستن فعالیت معاونت اجتماعی در پیشبرد اهداف سلامت و عدالت اجتماعی ، مشارکت اعضاء هیئت علمی دانشگاه را در فعالیتهای اجتماعی فرهنگی مهم دانست و افزود: ان شااالله در نظر داریم با امتیازی که برای ارتقاء اعضاء هیئت علمی در فعالیتهای اجتماعی قرار می دهیم بیش از پیش از ظرفیت علمی اساتید دانشگاه در سلامت جامعه بهره مند شویم.

   1397/1/15 09:02     
  
تعداد بازدید :  222

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: