برگزاری پنجمین جلسه‌ی پیگیری پروژه تکامل اطفال ECD (Early Childhood Development )
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه بررسی و اجرای  طرح توسعه همه‌جانبه دوران کودکی ECD (Early Childhood Development ) سه‌شنبه28آذر ماه 96 با حضور دکتر دلاوری معاون بهداشت دانشگاه ، دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه، دکتر ربانی رئیس مرکز تحقیقات رشد و تکامل کودکان، دکتر روشنفکر، جامعه شناس، بهمراه رابطین مرکز بهداشت اسلامشهر در محل سالن غدیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در این جلسه، پروپوزال طرح  ECD (Early Childhood Development ) با عنوان « پایلوت مدل ارتقای تکامل دوران ابتدایی کودکی در یک شهرستان نمونه» توسط دکتر روشنفکر ارائه شد. پایلوت اجرای این طرح، شهرستان اسلامشهر در نظر گرفته شده و پروپوزال آن توسط دکتر روشنفکر با همکاری دکتر متقیان و دکتر سیاری فرد تهیه شده است. در ادامه ی جلسه بخش های مختلف این پروپوزال به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و با مشارکت حاضرین در برخی از بخش های آن اصلاحات لازم انجام شد.
در پایان این جلسه مقررشد تا این پروپوزال با تغییرات صورت گرفته به تائید دکتر ملک افضلی و کمیته اخلاقی برسد و در جلسه ی بعد اجرا و مراحل آن مورد بررسی قرار بگیرد.
 
گزارش از زهرا اسلامی نیا

   1396/9/28 15:36     
  
تعداد بازدید :  291

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: