برگزاری اولین جلسه ی کانون فعالیت های جهادی دانشگاهیان در محل معاونت اجتماعی فرهنگی
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، اولین جلسه ی کانون فعالیتهای جهادی  یکشنبه 19 آذر 96  با حضور دکتر تاج فرد دبیر ستاد مرکزی فعالیتهای جهادی دانشگاهیان در وزارت بهداشت و دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه در محل سالن شورای این معاونت  برگزار شد.
 در ابتدای این جلسه ی که دکتر حلب چی معاون دانشجویی، حجت الاسلام غفاری معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و نمایندگانی از معاونت بهداشت، بسیج جامعه ی پزشکی، بسیج دانشجویی، کانون دانشجویی هلال احمر و کانون فرهنگ و سلامت حضور داشتند، دکتر باقرزاده، مدیر امور فرهنگی دانشگاه ضمن ابراز خیر مقدم و خوش آمد گویی به حضار،  از واحد هایی که متصدی و برگزار کننده فعالیت های جهادی بوده اند تقاضا کرد با ارائه گزارش کوتاهی به بحث در مورد فعالیت های جهادی آن واحد و تصمیمات اتخاذ شده در این زمینه بپردازند.
در ادامه تمامی واحدها ضمن ارائه ی عملکرد و گزارش فعالیتهای صورت گرفته بر ساماندهی، هم افزایی و ایجاد مرکز فرماندهی برای فعالیتهای جهادی جهت پشتیبانی متمرکز و بیشتر این فعالیتها تاکید کردند.
سپس دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه ضمن تشکر از تلاش جهادگران دانشگاهی، خرسندی خود را از گسترش این فعالیت ها در دانشگاه و هماهنگی بیشتر بین واحدها ابراز کرد. وی در ادامه بر انجام نیازسنجی ها، برطرف کردن نیاز ها در فعالیت ها ، ایجاد امتیاز فرهنگی برای اینگونه فعالیتها و ایجاد سیستم جذب داوطلب جهت فعالیت های جهادی تاکید کرد.
در ادامه ی  این جلسه، دکتر تاج فرد دبیرستاد مرکزی فعالیتهای جهادی دانشگاهیان ضمن عرض تشکر از برگزاری این جلسات، برای تداوم تشکیل آنها اظهار امیدواری و خاطر نشان کرد که جهت غنی شدن فعالیتهای جهادی بهتر است این فعالیتها را، ابتدا در استان مبدا و خودی شروع کرده و سپس بنای گسترش به استانهای دیگر نهاده شود وی افزود: ذات فعالیتهای جهادی اینگونه است که از شکل فصلی و مناسبتی خارج و به صورت منظم و دوره ایِ کوتاه برگزار شوند.
در پایان تمامی اعضای حاضر بر برگزاری جلسات این ستاد به صورت منظم و هماهنگی بیشتر بین وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران برای افزایش و غنی کردن فعالیتهای جهادی تاکید کردند. 

   1396/9/20 08:07     
  
تعداد بازدید :  368