فراخوان کمک به زلزله‌زدگان منطقه غرب کشور

مدیریت امور مالی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پی وقوع حادثه زمین‌لرزه در منطقه غرب ایران ضمن ابراز حزن و اندوه از این حادثه تأسف بارو تسلیت به خانواده بازماندگان این حادثه، از همه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران دعوت به عمل می‌آورد تا در راستای همدردی با هم‌وطنان حادثه‌دیده این واقعه طبیعی، کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب 693227904 حساب کمک‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بانک ملت واریز کنند (لینک واریز بانک ملت). 
توضیح اینکه جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای کارکنان و دانشجویان تا 30 آذرماه و به‌منظور ساخت و استقرار خانه‌های پیش‌ساخته و اسکان این عزیزان، در نظر گرفته‌شده است. همچنین کارکنان دانشگاه می‌توانند میزان کمک‌های خود را با کسر از حقوق از طریق حسابداری واحد اهدا و به این منظور تخصیص دهند.
آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه ضمن تشکر از حمایت‌های کارکنان در پروژه‌های متعدد و عام‌المنفعه، از کارکنان دانشگاه و هم‌وطنان گرامی تقاضا دارد با توجه به تخریب وسیعی که در این مناطق ایجادشده و نیاز مبرم بازماندگان این حادثه به اسکان موقت، بار دیگر با نیت خیرخواهانه خود و در اسرع وقت، کمک‌های خود را به این حساب ارسال نمایند. امید است تا با کمک نیروهای دانشگاه بتوانیم باری از غم و اندوه بازماندگان برداریم.
   1396/8/24 19:49     
  
تعداد بازدید :  333

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: