برگزاری اولین جلسه‌ی رابطین فرهنگی با محوریت جشنواره ی بین المللی سیمرغ
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، اولین جلسه رابطین فرهنگی دانشکده‌ها با محوریت دومین جشنواره فرهنگی کارکنان با نام سیمرغ، امروز یکشنبه 21 آبان ماه 1396 از ساعت 10 الی 12 در محل سالن شورای این معاونت تشکیل شد.
در این جلسه در مورد اهمیت جشنواره فرهنگی کارکنان و جایگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران تبادل‌نظر و رابطین فرهنگی دانشکده‌ها، پیشنهاد‌های خود را درباره نحوه ی ایجاد انگیزه ی بیشتر در کارکنان جهت شرکت در جشنواره بیان کردند و در نهایت بر ارائه زیرساخت‌های فرهنگی بهتر در بین ایشان برای ترغیب بیشتر تأکید شد.
فراخوان نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با نام جشنواره "سیمرغ" که نام یک پرنده درمانگر افسانه‌ای است در ابتدای آبان ماه اعلام شد و در این فراخوان وزارت بهداشت تمامی دانشجویان ایران اسلامی و دانشجویان کشورهای مختلف از هر آئین، دین و مذهب را به شرکت در این جشنواره بین‌المللی دعوت کرد.
 به گزارش مفدا، این جشنواره که در دوره‌های گذشته با  اهدافی چون تقویت فضای پرنشاط و ایجاد انگیزه فرهنگی و هنری در میان دانشجویان و اساتید و جامعه پزشکی کشور برگزار می‌شد، امسال برای اولین بار در بخش بین‌الملل نیز برای دانشجویان سراسر دنیا برگزار می شود.
حضور کارمندان وزارت بهداشت در دو دوره ی اخیر این جشنواره، آثار فراوان فرهنگی از کارمندان را در بخش های متنوع  تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی، موسیقی و هنرهای نمایشی جذب کرده است،  و این جشنواره با شعار " سالم زیستن، هنر است" تلاش دارد که سبک زندگی سالم که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیا و اولیا الهی است را در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.

گزارش: باقری
 

   1396/8/21 15:18     
  
تعداد بازدید :  312