بیمارستان یاس در روز تولد حضرت معصومه (س) میزبان پرچم گنبد آستان قدس رضوی بود
بیمارستان یاس در روز تولد حضرت معصومه (س) میزبان پرچم گنبد آستان قدس رضوی بود

به گزارش روابط عمومی بیمارستان یاس، صبح سومین روز مرداد ماه 96 همزمان با روز اول ماه ذیقعده و خجسته میلاد بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (س)، هیئت خادمان امام رضا (ع) آستان قدس رضوی که حامل پرچم گنبد امام رئوف بودند به همراه رئیس و مدیر بیمارستان و همکاران معاونت فرهنگی دانشگاه از بیماران بخش های بستری و نوزادان بخش NICU این بیمارستان عیادت کرده و برایشان آرزوی سلامتی کردند.
حرکت پرچم متبرک بارگاه رضوی در بخشهای درمانی و فضاهای عمومی بیمارستان موجی از شور و شعف در بین پزشکان، پرستاران، همه کارکنان و مراجعین بیمارستان ایجاد کرد، به نحوی که تمامی افراد تلاش می کردند خود را به پرچم رسانده و آن را استلام کنند.
در این دیدار، خواندن اذان توسط یکی از خادمان حرم در گوش نوزادی که تازه به دنیا آمده و در حال خروج از اتاق عمل بود، فضایی بسیار روحانی و معنوی در بیمارستان ایجاد کرد و همه حضار از جمله والدین نوزاد شدیداً تحت تأثیر قرار گرفتند. 
یکی از روحانیون در سخنان کوتاهی با قرائت حدیثی از امام هشتم (ع) از خدمات کادر درمانی بیمارستان تقدیر نموده و اجر و پاداش رسیدگی به بیماران را بسیار بزرگ و عظیم دانست.
سپس روحانیون و خادمان در سالن پذیرش بیمارستان در حضور کادر درمانی، اداری و مراجعین زیر پرچم متبرک گنبد آقا امام رضا (ع) به مداحی و نیایش پرداختند. 
توضیح این که، در این مراسم، آرامشی وصف ناپذیر همه را در بر گرفته بود و کل فضای بیمارستان آغشته به بوی آستان قدس رضوی شده بود.
شکر گذار خداوند بزرگ هستیم که در روز میلاد حضرت معصومه (س) این توفیق بزرگ نصیب این بیمارستان شد.


گالری عکس
   1396/5/7 12:30     
  
تعداد بازدید :  420

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: