شمیم بارگاه منور رضوی در بیمارستان فارابی پیچید
شمیم بارگاه منور رضوی در بیمارستان فارابی پیچید

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، روز چهارشنبه ۴مرداد ۱۳۹۶ با حضور اعضای کاروان خادمان حرم مطهر ثامن الحجج امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا علیه السلام در بیمارستان فارابی، عطر و بوی حرم رضوی این بیمارستان را فرا گرفت و مشام دلدادگان امام هشتم (ع) را نوازش کرد.
این حرکت فرهنگی، طی سال های اخیر به همت «مؤسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهشهای اجتماعی» وابسته به آستان قدس رضوی و هماهنگی معاونت های فرهنگی ودرمان دانشگاه و با رویکرد بسط و تعمیق جایگاه سیره و سنت حضرت ثامن الحجج (ع) در ماه ذی القعده انجام می شود.
در مراسم استقبال از این کاروان، مرادی، مدیر بیمارستان فارابی و دکتر جباروند، فرمانده کانون شهید سهرابی، بسیج بیمارستان فارابی از حضور خادمان حرم مطهر رضوی در این مرکز قدردانی کردند.
سپس خادمان آستان قدس با لباس های معطر به عطر حرم رضوی(ع)، در میان انبوه کارکنان، بیماران، مراجعین و همراهان که اشک در چشمانشان حلقه زده بود و با شوق به پرچم آستان غریب الغربا تبرک می جستند، حضور یافته بسته‌های متبرک نمک و نبات را بین آنان توزیع کردند. 
خادمان در بخش های مختلف از بیماران بستری عیادت و با اهدای حرز حضرت رضا برای شفای آنان دعا کردند و پزشکان و پرستاران را بعنوان خادمان معنوی آقا و مولایشان علی بن موسی الرضا(ع) خطاب کردند. 
طنین نوای شور انگیز و نشاط معنوی رضوی با مداحی خادمان حرم ثامن الحجج (ع) که قطعاتی از اشعار در مدح امام رضا (ع) را قرائت می کردند، دل ها را به طرف کعبه آمال آرزوها کشانده و فضای این بیمارستان را آکنده از عطر دلنواز حرم ثامن الحجج (ع) کرده بود. 


گالری عکس۱
گالری عکس۲
گالری عکس۳
   1396/5/7 12:13     
  
تعداد بازدید :  254

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: