کارگاه نقش طبابت عالمانه و بدون مرز در اعتبار و اعتلای دین و میهن برگزار شد
کارگاه نقش طبابت عالمانه و بدون مرز در اعتبار و اعتلای دین و میهن (ویژه اعضای محترم هیئت‌علمی) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، کارگاه نقش طبابت عالمانه و بدون مرز در اعتبار و اعتلای دین و میهن، توسط دکتر سید ناصر عمادی، عضو هیئت علمی گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران، عصر روز چهارشنبه 3 خردادماه 1396 در سالن شورای معاونت فرهنگی دانشگاه با حضور جمعی از اعضای محترم هیئت‌علمی برگزار شد.
    در این جلسه دکتر عمادی، به پروژه خدمات پزشکی ایران فراتر از مرزهای کشور اشاره کرد و آن را در 3 محور اساس درمان، پیشگیری و آموزش‌وپرورش عنوان کرد. وی افزود برای توسعه مناسبات دوستانه 4 پارامتر: هدف، برنامه، امکانات و نیروی انسانی ضروری است. همچنین برای موفقیت در کشور هدف، داشتن برنامه مجزا برای هر قشر جامعه بسیار ضروری است.
دکتر عمادی که سفرهای سالیانه‌ای به کشورهای قاره آفریقا خصوصاً کنیا دارد، گزارشی از روند درمان و مشکلات موجود در آن کشورها را به همراه نمایش اسلاید و فیلم ارائه داد و از استقبال مسئولان محلی از کمک‌های پزشکی انجام‌گرفته سخن به میان آورد. ضمناً نام درمانگاه‌های پزشکی که جمهوری اسلامی ایران در آن فعالیت می‌کند را به نام امام حسین (ع) و امام رضا (ع) مزین نموده‌اند. دکتر عمادی در پایان بر اهمیت نوشتن کار پژوهشی، ایفای نقش معلم و کار کردن برای خدا و بخاطر نجات انسانها  تاکید کرد.
 

        
 
   1396/3/7 09:26     
  
تعداد بازدید :  392

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات:
اصغر ملازاده جلودار:
باسلام وتشکر ازآقای دکترعمادی -باید تلاش کنیم افتخارات طب اسلامی قرون گذشته اسلامی وایرانی رازنده کنیم.وبهترین راه ،که حتی ازمسیر دیپلماتیک مفیدتر است،ارسال گروهای پزشکی دراقصا نقاط جهان می باشد.مثل کار جناب دکتر عمادی.یعنی وزارت محترم بهداشت ووزارت محترم خارجه این تسهیلات را فراهم کنند،تااهداف انقلاب مقدس اسلامی درجهان متجلی گردد.
شنبه 13 خرداد 1396
+
0
-
0
ارسال
واحدی:
کلاس ارزنده و جامع از رفتار انسانی برای انسانهای نیازمند بود بسیار اثرگذار و هشداری برای زندگی الهی بود که بدانیم مسئولیت های بزرگی بر عهده ما میباشد دکتر عمادی متشکرم
شنبه 13 خرداد 1396
+
0
-
0
ارسال
جواد رحمتی:
سلام بنظر بنده کارگاه فوق العاده ای بود من لذت بردم واحساس غرورداشتم استاد برگزارکننده عالی بود امیدوارم به محتوای کارگاه بها داده شود واین کارگاه بطور وسیع عملیاتی شود وبنحو مقتضی از دکتر عمادی تجلیل شده وبعنوان طلایه دار این حرکت بسیار عالی استفاده شود
شنبه 13 خرداد 1396
+
0
-
0
ارسال
احمد رضا مهدوی:
کارگاهتون عالی بود قبل ماه رمضون انرژی گرفتیم. واقعا دکتر عمادی یک الگوی تمام عیار ایثار هست
یکشنبه 7 خرداد 1396
+
2
-
0
ارسال
مدیر ارشد سایت:
ان شاالله از حضور ایشان بیشتر استفاده خواهیم کرد
یکشنبه 7 خرداد 1396
+
2
-
0
ارسال
حامدیان:
باتشکر از شما بابت برگزاری کارگاه های خوبتان
یکشنبه 7 خرداد 1396
+
2
-
0
ارسال
مدیر ارشد سایت:
سلامت باشید ان شاالله جناب حامدیان
یکشنبه 7 خرداد 1396
+
1
-
0
ارسال