پیاده روی دانشجویان و کارمندان دانشکده فناوریهای نوین
پیاده روی دانشجویان و کارمندان دانشکده فناوریهای نوین
دانشجویان دانشکده فناوری های نوین پزشکی از مسئولین محترم دانشگاه  دعوت کردند تا دانشجویان را در ورزش صبحگاهی که صبح هر دوشنبه برگزار می شود همراهی نمایند و باعث نشاط و برکت هر چه بیشتر این حرکت فرهنگی و ورزشی شوند.
یک تکه نان سنگگ، کمی پنیر، دو حبه خرما، گردو و شیر، صبحانه دانشجویان، کارکنان و اساتیدی بود که با همدلی دور هم گرد آمدند تا روز خود را با  ورزش صبحگاهی در فضای پرطراوت پارک لاله آغاز نمایند.
این اقدام که با همت دانشجویان زیر گروه ورزش کمیته راهبردی دانشجویی هر دوشنبه برقرار است در هفته دوم اجرا با استقبال زیادی مواجه شد. آقای دکتر خسروانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی اضافه کرد : همدلی و همزبانی فقط در وحدت و توافق در منافع مشترک و ارزش های اخلاقی حاصل می شود و همه موظفیم در عمل تلاش کنیم تا این توصیه مقام معظم رهبری که استنتاج شده از معرفت عمیق دینی است را به تحقق برسانیم.مطمئنا صمیمت و نشاطی که بین کارکنان ، دانشجویان و اساتید دانشکده برقرار می شود سبب توسعه و نشاط علمی و افزایش بازده کار در دانشکده خواهد شد. دانشجویان ما با آغوش باز از مسئولین محترم دانشگاه که مشوق مهمی برای سایر کارکنان هستند دعوت می نمایند تا در این فضای معنوی و نشاط آور هر دوشنبه از ساعت 7:30 تا 8:00  در پارک لاله همراه ما باشند و باعث نشاط و برکت هر چه بیشتر این حرکت مبارک شوند
 

   1394/8/27 12:48     
  
تعداد بازدید :  358

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: