تقدیر از رئیس و مسئول امور فرهنگی بیمارستان بهارلو
تقدیر از رئیس و مسئول امور فرهنگی بیمارستان بهارلو

به گزارش روابط عمومي بيمارستان بهارلو، دكتر باقرزاده، مدير امور فرهنگي دانشگاه روز شنبه 11 مهر ماه سال جاري با حضور در دفتر رياست بيمارستان بهارلو از دكتر سيد مجيد موسوي موحد، رئيس و دكتر اصغر قرباني، مسئول امور فرهنگي بيمارستان بهارلو با اهداي لوح و هديه، تقدير كردند.
در اين نشست، معصومي، مدير، دكتر عارفي، معاون آموزشي، دكتر عبدوس، معاون امور درمان و فرهنگ، كارشناس روابط عمومي نيز حضور داشتند و در خصوص اجراي موفق امور فرهنگي در بيمارستان بهارلو، حضور همكاران در نماز جماعت، رضايت بيماران و همراهان از فضاي فرهنگي بيمارستان، وجود سنگ تيمم و قبله‌نما در تمامي بخش‌ها، استقبال خوب مردم از نمايشگاه كتاب و ... بحث و از زحمات دكتر موسوي موحد و دكتر قرباني قدرداني شد.
دكتر موسوي موحد گفت: اين لوح تقدير براي تمامي كاركنان بيمارستان است و از زحمات معصومي و دكتر قرباني تشكر كرد و افزود: اميدواريم بتوانيم نمازخانه بهتر و مناسب‌تر داشته باشيم چراكه حتي پزشكان نيز مانند همراهان بيمار نياز به اتصال به منبع خدا دارند تا بتوانند شدائد و ناراحتي‌ها را رفع كنند و نماز هم موجب تمدد اعصاب است.
در پايان پيشنهاد شد، كلاس هاي معنوي و نيز مهارت هاي برقراري ارتباط در بيمارستان تشكيل شود.
متن تقدير به شرح زير است:
جناب آقاي دكتر موسوي موحد
رياست محترم بيمارستان بهارلو
با سلام و احترام

    نماز مظهر نظم و هماهنگي و كمال زيبايي، تجلي‌گاه فرمان خدا و اظهار ادب در پيشگاه معبود است. نماز معرفت آموز و موجب تحكيم دين‌داري و تسلط بر قلب است، نمايشگر ميزان عشق به معشوق و دليل طهارت روح است. نماز آموزش خشوع و رخصت دين است.
حسن مديريت و برنامه‌ريزي و اجراي مناسب طرح اقامه نماز و همچنين خلاقيت به كار گرفته‌شده در ايجاد تسهيلات اداي فريضه نماز و عبادت پرسنل بيمارستان، بيماران و همراهان بيمار شايسته تقدير است.
    از سعي و اهتمام جنابعالي و دست‌اندركاران اقامه نماز آن واحد محترم، به‌خصوص جناب آقاي دكتر اصغر قرباني، متخصص اطفال و مسئول فرهنگي آن بيمارستان، تقدير و تشكر مي‌نمايد. اميد است تلاش‌هاي همكاران در بيمارستان بهارلو مقبول درگاه حق‌تعالي قرار گيرد و به‌عنوان الگويي براي ساير مراكز درماني، موجب ترويج و توسعه فرهنگ نوراني نماز شود. همواره موفق و مؤيد باشد. 
   دكتر علي‌اصغر باقرزاده                                                             دكتر محسن پرويز
مدير امور فرهنگي دانشگاه                                      معاون فرهنگي و جانشين رئيس ستاد اقامه نماز در دانشگاه
خبر: فائزه شادماني فرهنگ
   1394/7/14 13:09     
  
تعداد بازدید :  224

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: