هفته دفاع مقدس؛ حماسه عشق و ایثار ملت ایران/ نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد
هفته دفاع مقدس؛ حماسه عشق و ایثار ملت ایران/ نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد
به گزارش روابط عمومي معاونت غذا و دارو، نمايشگاه گراميداشت هفته دفاع مقدس و دستاوردهاي انقلاب اسلامي به همت شوراي فرهنگي ساختمان شماره دو و معاونت غذا و دارو و به توليت بسيج جامعه پزشكي برگزار شد.
دكتر ابوالفضل نجاريان مشاور اجرايي و مسئول امور فرهنگي و روابط عمومي معاونت غذا و دارو و دبير شوراي فرهنگي، ضمن بيان خيرمقدم و تشكر از تمامي مديران و كارشناسان و كاركنان ساختمان شماره 2 و تبريك ايام مبارك هفته دفاع مقدس، بر حفظ روحيه شهادت، جهاد و ايثار در عرصه خدمت به ميهن اسلامي ايران تاكيد كرد.
وي افزود: هفته دفاع مقدس، حماسه عشق و ايثار ملت ايران است. سي و يكم شهريور يادآور حماسه و فداكاري‌هاي ايثارگراني است كه با 8 سال ايستادگي و مقاومت بي‌نظيرشان در برابر استكبار جهاني و قدرت‌هاي سلطه‌گر، سربلندي را براي ميهن اسلامي به ارمغان آورد و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را به رخ جهانيان كشيدند.
در ادامه نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب به دستان ايثارگر پيشكسوت و جانباز معظم، وهاب صادقپور معاون عمليات كارمندي و تخصصي بسيج جامعه پزشكي افتتاح گرديد و با استقبال بي‌نظيري روبرو شد و با توزيع شيريني و شربت و پخش سرودهاي آن ايام از مراجعه‌كنندگان پذيرايي شد.
اندازه‌گيري رايگان قند خون و فشارخون مراجعه‌كنندگان و آموزش راه‌هاي فرهنگي مبارزه با قاچاق كالاهاي سلامت محور از حواشي نمايشگاه بود.
در حاشيه اين نمايشگاه تعدادي از همكاراني كه در دوران دفاع مقدس در عرصه‌هاي مبارزه حضور داشتند به ذكر خاطرات خود براي بازديدكنندگان پرداختند و آن‌ها را با فضاي مقدس و ملكوتي آن روزها آشنا نمودند.
توضيح اينكه اين نمايشگاه با حضور دكتر منان حاجي محمودي معاون غذا و دارو، دكتر ابوالفضل نجاريان مشاور اجرايي و مسئول امور فرهنگي و روابط عمومي معاونت غذا و دارو، دكتر مقيمي مدير امور ايثارگران دانشگاه، مهندس كاظميان مسئول امور عمومي معاونت غذا و دارو، كارشناسان، كاركنان و دست‌اندركاران در محل ساختمان شماره دو دانشگاه 31 شهريور 94 شروع بكار نمود و تا هفت مهر  ادامه دارد./ق
عكس و خبر:خديجه آب پر
   1394/7/1 08:46     
  
تعداد بازدید :  185

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: